Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Ariston AVSF 88 - samoczynne przemieszczanie.

Barley 02 Apr 2007 13:58 2172 3
 • #1
  Barley
  Level 10  
  Witam wszystkich

  Teść zakupił pralkę jak powyżej. Wczoraj zainstalował, wypoziomował ale nie odkręcił śrub zabezpieczających. Zrobił 2 prania - jedno "zerowe" trwające 2h z pełnym programem i pół jednego prania 40 stopni trwającego nominalnie 1.5h. Kiedy pralka włączyła wirowanie podczas tego drugiego prania, zaczęła jeździć po całej łazience. Pranie zostało wyłączone, uruchomiony program oddania wody po czym pranie zostało wyjęte i pralka już nie była uruchamiana. Śruby zostały odkręcone za moją radą i dziś będzie kolejna próba prania, pralka zostanie też jeszcze raz wypoziomowana.

  Czy mogło dojść do uszkodzenia pralki i jeśli tak to co teraz - serwis?

  Dziękuję za wszelkie komentarze i pozdrawiam.
 • #2
  zayzayer
  Home appliances specialist
  Nic jej nie będzie, a jak będziesz ją ustawiał, to zwróć uwagę na równomierny nacisk nóżek na podłoże. Poziomica jest tylko dla oka.
 • #3
  ANDYW6
  Level 24  
  Nie przejmuj się tymi blokadami.Mój kolega tak użytkował pralkę przez pół roku. Przybił ją gwoździami do drewnianej podlogi.Dopiero gdy to zobaczyłem,zdjął blokady.I nic nie stało się.
 • #4
  Mariusz Borusiewicz
  Level 12  
  Witam
  ja miałem przypadek że pralka z blokadami prała 6 lat ,a gdy blokady się urwały właściciel pospawał i na nowo zamocował .Przez ten czas wszystkie płytki na podłodze były rozbite .