Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt CAR300F, mam kod, jak odblokować radio?

daniellaser 02 Apr 2007 16:04 2392 5
 • #1
  daniellaser
  Level 2  
  Mam radio Blaupunkt CAR300F znam kod ale nie moge go wprowadzić bo radio jest zablokowane. Naciskając AS i włączając radio słychać pip w głośnkiach wprowadzam kod i po naciśnięciu AS powinno być pip ale go nie ma bo wydaje mi się że jest zablokowane. Słyszałem o "magicznych klawiszach" 3 i 5 ale do niczego mnie to nie doprowadziło. Prosze o podpowiedz jak odblokować radio.

  Kontakt: daniellaser(malpa)o2.pl
 • #2
  maciejch
  Level 11  
  gdyby było zablokowane to nie szło by wpisać codu .Należy włączyć zapłon trzymając as włączyć radio i czekać aż zrobi PIP wpisać cod as około 5s.i powinno śmigać. Zablokowane radio wyświetla SAFE od 1 do 7 im niższa cyfra tym dłużej trzeba czekać
 • #3
  marekczerniak
  Level 11  
  kolega ma racje- jesli mimo opisu kolegi nadal nie przyjmuje kodu to postaraj sie przeprogramowac eeproma(wpisz sprawdzona wczesniej na innym radiu mape) w procesorze Motorola,jesli i to nie pomaga,to sadze ze mozesz miec uszkodzony procesor.
 • #4
  damiancz
  Moderator of Car Radios
  Przede wszystkim wypadało by go podłaczyć pod wyświetlacz a nie wpisywać w ciemno :arrow: :D wtedy wszystko widać
 • #5
  daniellaser
  Level 2  
  Jest to radio bez wyswietlacza. Przedtem przed włączeniem trzynałem AS i włączałem słychać było pip i wprowadzałem kod, i naciskałem AS słychać było pip i radio chodziło. Teraz nie słychać pip po wprowadzonym kodzie. wydaje mi się że jest zablokowane. Może jest jakaś kombinacja klawiszy która go odblokuje ale ja jej nie znam.
 • #6
  SlaweK
  Level 43  
  Bez wyświetlacza to tylko je zablokujesz bardziej a wszystko się wydaje. Akurat nie ma magicznej kombinacji a ta którą podałeś w niektórych modelach przełącza tryb pracy wyświetlacza ale to dziala dopiero po wprowadzeniu kodu, przez nie ma znaczenia. Po prostu to partacka robota, radio może przyjąć kod ale pisać SEARCH a ty o tym nie wiesz.
  Najprościej poprosić o przysługę jakiegoś właściciela Opla.

  SławeK