Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

podłączenie kamery do mp3

fafik14 02 Apr 2007 16:49 1053 9
  • [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    damiani22
    Level 16  
    chodzi ci o dziwek czy obraz? bo z obrazem to nie jest takie proste, porsciej bylo by kupic laptopka ktory zapisywal by obraz w pamieci mp3 ;) a co do dzwieku to jezeli Twoj mp3 posiada jakiej wejscie na mikrofon to wystarczy przerobic czincze na mini jack
    fafik14
    Level 14  
    zalezy mi na małych rozmiarach tej kamerki wiec laptopik odpada i najlepiej jesli był by to obraz+dzwiek
    damiani22
    Level 16  
    to naprawde nie jest takie prote :) moze lepiej poszukac jakiej kamerki ktora wysylala by obraz bezpzewodowo? np fale radiowe albo podczerwien?
    fafik14
    Level 14  
    jest sporo takich kamerek,ale do takich też potrzeba jakąś pamieć i poza tym zródło zasilania do odbiornika a mnie chodzi o to aby to urzadzenie było praktyczne i nie było uzależnione od zasiegu i dostępu do sieci

Poprawiłem błędy. Androot
    djtonka
    Level 25  
    jeśli nie masz laptopa to najprostrzym rozwiązaniem jest zakup stacjonarnej nagrywarki DVD już od 240 plnów:D
    fafik14
    Level 14  
    jenak wolałbym coś pokombinować i jesli pendrive bedzie lepszy to też mam:D
    androot
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W jaki sposób chcesz nagrywać obraz z kamery Mp3??
    Pasmo jakie zajmuje sygnał wizyjny to ok. 5MHz, a częstotliwość próbkowania w Mp3 to najwyżej 48kHz.
    Możesz zastosować kamerę bezprzewodową, a wraz z odbiornikiem ukryć jakaś nagrywarkę, albo magnetowid.
    mnich13
    Level 15  
    może jakoś zmodyfikować ten sygnał żeby sie mieścił w tym paśmie