Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mp3 w samochodzie jak połaczyć mp3 z istniejącym radiem

jasiek89 03 Kwi 2007 14:33 2261 2
  • #1 03 Kwi 2007 14:33
    jasiek89
    Poziom 17  

Witam, tak się zastanawiam! Ponieważ mam fajny odtwarzacz Creative Zen Vision W i Fiata Marea ('96) Fakt samochód stary ale jary. I mój problem polega na tym że chciałbym podłączyć ów Zena do radia w samochodzie. Samochód bezpośrednio wyposażony był w radio ukf i fm i odtwarzacz kaset magnetofonowych. I może ktoś wie jak mi pomóc.

Jeżeli ktoś mi pomoże ogłoszę go zbawicielem :D Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

0 2
  • #2 03 Kwi 2007 14:46
    pyton
    Poziom 21  

Witam

Poszukaj "Kaseta adapter" (10zł kosztowała) użyj szukania na elektrodzie. Może twoje radio posiada wejście audio do którego można podpiąć mp3.
    Możliwe jest jeszcze zbudowanie nadajnika ukf do którego podpinasz mp3 a na radiu ustawiasz częstotliwość i już działa... nie tak dawno ktoś to opisywał.

google nie gryzie elektroda raczej też nie... a może sie mylę?

Pozdrawiam.

0
  • #3 03 Kwi 2007 14:51
    zbyha
    Poziom 16  

Bardzo proste rozwiazanie to kupno tzw. transmittera fm, np. na Allegro.
    Jest to urzadzenie zasilane z gniazdka zapalniczki, posiada nadajnik radiowy ukf-fm stereo, co pozwala słuchać muzyki w radiu samochodowym. Oprócz tego transmitter posiada gniazdo usb do którego wpinasz mp3-kę . Są też klawisze Play, Stop Next.... i wyboru częstotliwości radiowej :)

Pozdrawiam !

0
  Szukaj w 5mln produktów