Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kyocera FS-1010 - uszkodzone lustro

brunoz 03 Apr 2007 14:35 1472 4
    brunoz
    Level 12  
    Cześć,

dostałem właśnie drugą w moim życiu drukarkę FS-1010, ale ta ma uszkodzone (zbite podczas transportu) lustro. Oczywiście w takim stanie drukuje już tylko białe kartki. Teoretycznie problem do rozwiązania, ale...

... skąd wziąć takie lusterko? Z tego, co wiem, to powierzchnia, która odbija musi być na wierzchu (a nie za szybą, jak jest w zwykłych lustrach w łazience) A może ktoś ma coś takiego i mógłby sprezentować/sprzedać?

Próbowałem wyrwać takie lusterko skanerowi płaskiemu (firmy medion, więc nie szkoda), ale ono jest za wąskie, za małą ma grubość i w dodatku jest za długie.. Po dopasowaniu długości drukarka i tak nie drukuje niczego. Laser jest sprawny, bo zanim wyjąłem uszkodzone lustro, to jakieś mocno zniekształcone fragmenty druku na bokach kartki były..
    xawier
    Level 29  
    A masz do niej PC? Powinien wystarczyć katalog z częściami i zamówić w serwisie.

Poszukaj - może coś znajdziesz, może ktoś ma padniętą i sprzeda na części. W szukaj wpisz: Kyocera FS 1010
    brunoz
    Level 12  
    Nie mam katalogu..

teoretycznie mógłbym szukać katalogu -> w katalogu -> zamówić -> zapłacić -> zamontować ,ale wybrałem opcję zapytania na forum, licząc, że być może przeczyta to osoba, która ma takie lusterko i chce się go pozbyć..
    marek216

Level 43  
    takiego nie mam - ale może z jakiejś kopiarki da się dopasować :D
    brunoz
    Level 12  
    Koledzy - właśnie dostałem informację na PW, że takowe lusterko jeden z Forumowiczów dla mnie ma. Właśnie dogrywamy szczegóły :)

Dziękuję wszystkim za dobre chęci i pomoc.

Myślę, że temat można już spokojnie zamknąć.