Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fale radiowe i głośniki 5.1.

patricious 06 Kwi 2007 12:22 1112 2
  • #1 06 Kwi 2007 12:22
    patricious
    Poziom 12  

Witam. Mam problem. Kupiłem ostatnio głośniki 5.1 firmy Tracer, model Macarena. I problem wiąże się z tym, że czasami przez owe głośniki słyszę jak ludzie rozmawiają przez krótkofalówki :| Poprzednio, przy głośnikach 2.1 tego nie było. Czy mógłby mi ktoś doradzić, jak się tego dźwięku pozbyć ? Z góry dziękuję, pozdrawiam Patryk.

0 2
  • #2 06 Kwi 2007 12:43
    inka111
    Poziom 11  

Widać sprzęt jak najbardziej ekranowany:D Ja bym na twoim miejscu poczytał na forum - kiedyś był temat o ekranowaniu gitary. Może ścianki suba od wewnątrz okleić folią aluminiową i podłączyć do masy (jeżeli jest) :)

0
  • #3 06 Kwi 2007 20:04
    Maciek19882
    Poziom 14  

Polecam słowa o\kolegi ;) ja m\bym dobrze wyekranował te kable od głośników a jesli nie są ekranowane najlepiej Uciąć:D lub odłączyć i zakupić nowe, dobrze wyekranowane,lecz to wiąze sie z kosztami co do twoich głośników juz sie nie opłaca;) Ale to jeszcze zalezy od tego za ile ja kupiłeś:D :)

Dodano po 1 [minuty]:

Ale naprawdopodobniej problem tki w karcie dziwekowej :) musisz poszukać w ustawieniach line in lub mic lub aux i podłączać wszystko.. moz3e przez interent również być jakieś przebicie.. Najlepiej zaczniej od Karty:)

0