Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV JVC C211ED - jaki kod pilota uniwersalnego?

06 Kwi 2007 14:56 10646 3
 • Poziom 9  
  Witam pilnie potrzebuje kod do pilota od telewizora JVC C211 ED pilne !! jak ktos posiada prosze o info lub prosze o podanie dostepnych kodów pod TV JVC moze ktorys podejdzie
 • Poziom 21  
  Masz orginalnego pilota?

  Czy chcesz kod do uniwersalnego, jeśli tak to podaj model pilota.
 • Poziom 9  
  Potrzebuje Kod do uniwersalnego. Model emmerson RU 25 ps lub podaj mi jakiekolwiek kody do TV JVC

  z góry dzieki
 • Poziom 21  
  A szukałeś instrukcji?

  USTAWIENIE PILOTA ZA POMOCĄ FUNKCJI „SZYBKIEGO SZUKANIA”
  W przypadku nieznalezienia prawidłowego kodu w tabeli, prosimy spróbować ustawienia pilota za pomocą „Szybkiego szukania”. Czynności należy wykonywać w odległości do 1m od sterowanego urządzenia. Pilot powinien być skierowany dokładnie na wprost urządzenia.

  KROK 1 : Włącz sterowane urządzenie ( „POWER, ON” )

  KROK 2 : Naciśnij przycisk SET i jednocześnie przycisk z nazwą urządzenia, którym chcesz sterować ( TVTXT1 lub TVTXT2, VCR1, VCR2, SAT/CBL, CBL.SAT, HIFI / CD / LD / VCD / DVD ), aż dioda świecąca LED zaświeci się, wtedy zwolnij oba przyciski.

  KROK 3 : Naciśnij i zwolnij przycisk SET, funkcja „Szybkiego szukania” jest włączona, dioda LED miga.

  KROK 4 : Naciskaj i zwalniaj przycisk POWER na pilocie. Czynność tą powtarzaj tak długo, aż sterowane urządzenie wyłączy się. Może okazać się koniecznie naciśnięcie klawisza POWER nawet kilkadziesiąt razy.

  KROK 5 : Kiedy urządzenie wyłączy się, sprawdż sterowanie wszystkich funkcji urządzenia za pomocą pilota. Jeśli wszystkie lub najważniejsze funkcje działają prawidłowo, ustawianie jest zakończone.

  Jeśli nie wszystkie funkcje działają, wprowadzony kod może być nieprawidłowy. W tym przypadku powtórz KROKI 1 – 4, jednak w KROKU 4 kiedy urządzenie wyłączy się pierwszy raz, włącz je ponownie ręcznie i naciskaj klawisz POWER pilota dalej, aż urządzenie wyłączy się ponownie, w celu znalezienia następnego kodu sterowania, który może okazać się lepiej dopasowany do Twojego sprzętu.

  Niektóre urządzenia RTV reagują na komendy pilota z opóżnieniem lub mają niską czułość, co może utrudniać znalezienie prawidłowego kodu. Podczas szukania kodu można zmienić kierunek sekwencji wysyłanych kodów za pomoca klawisza SET. Kierunek szukania ustawiony fabrycznie to kierunek rosnący, od kodów o numerach niskich do wysokich. Podczas szukania można zmienić ten kerunek na przeciwny klawiszem SET, w celu powrotu do kodu, który wcześniej wyłączał urządzenie, a został ominięty.

  W celu ustawienia następnego urządzenia, np.DVD, proszę postępować analogicznie jak opisano powyżej, wybierając odpowiedni przycisk wyboru urządzenia.

  Tabela z kodami sterowania urządzeń znajduje się w załączeniu.

  Pilot uniwersalny może okazać się niekompatybilny z Twoim urządzeniem, np. TV, magnetowidem lub DVD. Jeśli sprawdzono wszystkie możliwości ustawienia pilota,
  któryś z tych

  Jest w załączniku tabela
  Załączniki: