Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak kontrolek w Leonie 1.9TD

kzwp 06 Kwi 2007 21:52 918 4
  • #1 06 Kwi 2007 21:52
    kzwp
    Poziom 10  

Witam, problem polega w tym że po przekręceniu stacyjki świeci się tylko kontrolka ładowania, gdy go odpale kontrolka ładowania gaśnie nie działa nawet obrotomierz no i prędkościomierz, akumulator nowy, jeśli ktoś z was spotkał się z czymś podobnym to bardzo bym prosił o pomoc, z góry dzieki

0 4
  • #2 06 Kwi 2007 21:56
    mały777
    Poziom 14  

Brakuje Ci zasilania do deski zegarów, kontrolkę ładowania masz bo jest niezależna. Jeszcze raz sprawdź dokładnie bezpieczniki. Opisz jak Ci powstał ten problem

0
  • #3 06 Kwi 2007 22:09
    kzwp
    Poziom 10  

Samochód już kupiłem z takim problemem, był rozbity tył, no i wydaje mi się że świece też nie grzeją bo rano jak odpale to przez chwile ma nierówną prace

0
  • #4 06 Kwi 2007 22:59
    mały777
    Poziom 14  

Miałem kiedyś podobny problem z kontrolkami w astrze, zrobiłem tak: znalazłem kontrolkę od ręcznego(prawie wszystkie kontrolki są zasilane przez podanie masy) i omomierzem sprawdziłem która końcówka obsadki żarówki łączy się bezpośrednio z kabelkiem od czujnika ręcznego hamulca, na drugą końcówkę podłączyłem plus i wszystko grało.

Dodano po 2 [minuty]:

aha, jeszcze jedno, to nie musi być wcale kontrolka od hamulca, może być dowolna inna, ale plus musi być załączany ze stacyjki.

0
  • #5 13 Kwi 2007 23:49
    kzwp
    Poziom 10  

Licznik spalony był.

0