Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odb. Sat Philips 6010 - kondensator 2200uF/16V w zasilaczu.

pawel1977 10 Kwi 2007 18:16 1770 2
  • #1 10 Kwi 2007 18:16
    pawel1977
    Poziom 9  

Potrzebuję wymienić w zasilaczu Philips 6010 kondensator niskoimpedancyjny 2200µF/16V. Kupując w sklepie kondensator poprosiłem o kondka niskoimpedancyjnego. Pani sprzedała mi kondensator o oznaczeniu: 2200µF/16V UST105°C. Czy ten kondensator jest kondensatorem niskoimpedancyjnym i co oznacza to UST? Proszę o pomoc.

0 2
  • #2 10 Kwi 2007 19:30
    danielkk
    Poziom 31  

UST105 to oznacza prawdopodobnie temperature pracy.. a co to są kondensatory niskoimpedancyjne?? nie słyszałem o nich ngdy.... chyba ze sie myle??

0
  • #3 10 Kwi 2007 19:55
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda

danielkk napisał:
    a co to są kondensatory niskoimpedancyjne?? nie słyszałem o nich ngdy.... chyba ze sie myle??

http://www.google.com/search?hl=pl&client=ope...y+niskoimpedancyjne%22&btnG=Szukaj&lr=lang_pl

Przemysł > Przemysł elektryczny, elektroniczny > Podzespoly ...Oferta obejmuje: kondensatory ogólnego zastosowania, kondensatory do płyt komputerowych, kondensatory niskoimpedancyjne i ... Wizytówka - Wyślij zapytanie ...
    company.yellowpages.pl/.../Podzespoly/ Kondensatory_elektroniczne/lista_firm.html - 54k - Kopia - Podobne strony

pecet: Re: Kondensatory na płycie głównejkondensatory niskoimpedancyjne ponieważ kondensatory o niskiej impedancji można stosować wszędzie tam, gdzie jest ważne, aby ...
    www.man.lodz.pl/LISTY/PECET/2005/10/4656.html - 5k - Kopia - Podobne strony

coś o audiofaszystach - OCMasters Forum - New Technology Vortalszczeka w posty na: http://www.audiostereo.pl/forum.html A tak BTW - dlaczego kondensatory niskoimpedancyjne sa niby lepsze do ...
    forum.ocm.pl/showthread.php?t=46612 - 62k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony

HI-END.PL - audio, kino domowe, muzyka, koncerty, testyNapięcie filtruje dwana cie kondensatorów elektrolitycznych 1000 mF/50 V. Sš to bardzo dobrej jako ci kondensatory niskoimpedancyjne (mała indukcyjno ć i ...
    www.hi-end.pl/index0.php?id=d1sprz&ia=23 - 51k - Kopia - Podobne strony

PILNIE potrzebuje schemat do instalacji BMW 520iJeżeli sam byś wymieniał kondensatory ważne jest aby były to kondensatory niskoimpedancyjne ponieważ kondensatory o niskiej impedancji można stosować ...
    wybraniec.jozefoslaw.com/wyz.html - 9k - Wynik uzupełniający - Kopia - Podobne strony

GAINCLONE - forum audio - DIYveteran - rezystory metalizowane zwykłe, kondensatory niskoimpedancyjne BC Components. Przy równoległym łączeniu nie trzeba dawać OPA. ...
    www.audiostereo.pl/forum_ wpisy.html?temat=4731&all=1 - Podobne strony

;)

0
  Szukaj w 5mln produktów