Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt san remo rd 168 kontra zmieniarka blaupunkt cdc-m3

tomek_gdy 06 Paź 2003 18:16 1966 3
  • #1 06 Paź 2003 18:16
    tomek_gdy
    Poziom 11  

Witam mam taki problem ze mam radyjko, blaupunkt san remo rd 168 <usmieszek>, i ma on z tylu wyjscie iso, i dokupilem z allegro zmieniarke blaupunkta 10 plytowa model cdc-m3, tylko ze ze zmieniarki wychodzi kabel okolo 30 cm i ma koncowke 13 pinowa, a w radiu mam zlacze geste w iso, slyszalem ze ponoc do zmieniarki czegos brakuje co znajduje sie na kablu, jesli bym to cos zdobyl czy radio bedzie kompatybilne z ta zmieniarka?? a jesli nie to jaka zmieniarka bedzie pasowac do tego radia, lub jakie radio bedzie pasowac do tej zmieniarki. :)
    pozdrawiam

0 3
  • #2 06 Paź 2003 18:25
    SlaweK
    Poziom 43  

Brakuje Ci specjalnego interfacu ale i tak z tym radiem nie będzie pracować . Odsyłam Cię na stronę Leszka www.studio24.prv.pl tam jest info. A tabela kompatybilności zmieniarek Blaupunkta z radiami jest na oficjalnej stronie Blaupunkta ale nie pamiętam adresu.

SławeK

0
  • #4 06 Paź 2003 22:07
    djlj24
    Spec od car audio

Żebyś się nie nakontrował. Do 1995 roku daje się zmusić do pracy, w nowych modelach nie jest to taka prosta sprawa.
    Interfejs da się kupić sam jestem przykładem bo udało mi się wyszukać dwie sztuki.

0