Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

2.0 dtl sterownik pompy wtryskowej?

jeanpascale 10 Apr 2007 20:05 4645 3
Bosch
    jeanpascale
    Level 10  
    Witam :) na 99% padl sterownik pompy wtryskowej, sprawdzilem uklad ( chyba byl zapowietrzony gdyz po wyjeciu przewodu z filtra paliwa( przewod wyjscia paliwa )nie podawal go, podawalem paliwo bezposrednio odkrecilem przewody i pompa podaje paliwo.ale niestety silnik ani rusz :( jeden z przewodow nadmiarowych do wymiany ale to chyba nie powod ze silnik nawet na chwile nie zapala?

- jesli nikt nie ma innych pomyslow to Prosze o namiary na elektronikow ktorzy naprawiaja sterowniki
    Z gory Dziekuje
  • Bosch
    ksiks
    Level 19  
    Witam
    najpierw sprawdź wtryskiwacze czy bez paliwa nie stanęły dęba apotem szukaj błędu w sterowniku no chyba że masz za dużo kasy.
    Czy diagnozowałeś to czymś czy tylko tak z pod dużego palca wyrok na sterownik, podaj więcej informacji to moze coś da sie wymuśleć na odległość.
    Pozdrawiam
  • Bosch
    student_Wojtek
    Level 16  
    mam to samo w Combo 1,7 DTL, diagnostyka komputerowa niby nic nie wykazala, ale facet mowi ze to wskazuje na sterownik pompy wtryskowej.
    Wymienilem sterownik i co ? nic, Przejechalem 200km bez problemu no i zaczelo sie od nowa wylaczanie w czasie jazdy, a teraz juz wogole nie dopala...
    mam wrazenie ze elektrozawory cos nie tak dzialają, jutro mam zamiar je sprawdzic.
    A tam apropo, czy jak przekręcisz kluczyc swieci Ci się kontrolka samochodzik z kluczykiem ?? i czy gaśnie prezd zapaleniem..
    bo to wlasnie wskazuje na problemu z pompom.
    jeanpascale
    Level 10  
    silnik byl diagnozowany bledy wskazywaly na sterownik pompy wtryskowej, sterownik zostal wyjety z pompy i naprawiony ( jutro moze podlacze) jak zostanie wlozony i odpali to napisze
    Odnosnie kontrolek na desce to wszystko bylo ok, jaki masz sterownik boscha czy isuzu?