Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mam zamiar kupić stacje lutowniczą - jaką?...

dtm-power 10 Apr 2007 22:01 1484 4
    dtm-power
    Level 2  
    Witam mam zamiar kupić stacje lutowniczą interesują mnie NET-y. A konkretniej te modele 852 A++ lub 909 ,ewentualnie czekam na jakieś propozycje z konkretnym sprzętem do serwisowania Nokii, Sony Ericssona i Samsunga. Nie chodzi mi o to żeby stacja była tania ma być dobra i spełniać jak najwięcej funkcji. Zgóry dziękuje za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Artech
    VIP Meritorious for electroda.pl
    azda dobra oby tylko miała pochłaniacz moja niema :( uwierz mi meczarnia jak sie człowik nawdycha syfu przez 8 h

pozdrawiam artech :)
    Maciek279
    Level 16  
    co do tej 909 to odradzam. jakiś tydzień temu kupiłem 968 i jest ona dużo lepsza niż ta 909. po pierwsze ma wyświetlacz temperatury powietrza który jest bardzo ważny przy lutowaniu. no i ma wyciąg oparów też się przydaje przy lutowaniu bo w końcu głowa nie boli bo nie wdycha się tego syfu. a ten zasilacz w 909 to taki szajs że gorszego nie widziałem. kilka razy padał mi i musiałem go robić. no i telefon na nim jak uruchomiłem to strasznie sie grzał tranzystor i tylko na chwile można było włączyć. a 2 tygodnie temu poszły triaki od grzania powietrza no i na szczęście miałem pretekst żeby kupić sobie jakiś lepszy model. a więc ja odradzam zakup 909. nie wiem może mój egzemplarz był jakiś kiepski ale z tego co wiem to nie jest to dobry hot.
    Wasz3k
    Level 24  
    Ja też akurat przymierzam się do zakupu Hota. I czy ta 968 to naprawde dobry wybór w tej cenie??
    Maciek279
    Level 16  
    ja kupiłem 968 za około 300zl i w tej cenie to naprawdę dobry sprzęt tak uważam. w porównaniu do 909 jest super czego nie można powiedzieć o 909. gdyby ktoś mi dawał za darmo 909 to bym tego nie wziął :| . niby 3w1 ale jedynie kolbówka jest w miarę tyle że brakuje pochłaniacza dymu. więc ja odradzam takie 3w1 bo w takich nic nie jest dobrej jakości. a jeśli ktoś chce to moją starą 909 mogę sprzedać. nie działa grzanie powietrza. grotówka jest ok a zasilacz mogę zrobić bo mam akurat jeszcze jeden taki tranzystor.