Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE k508i - gniazdo wystwietlacza na płycie głównej

djmac 11 Kwi 2007 23:03 765 3
  • #1 11 Kwi 2007 23:03
    djmac
    Poziom 13  

Witam, problem jest taki ze przy wymianie obudowy z org. na inna ladna nowa ;) bo tamta sie do niczego nie nadawała uszkodziłem chyba gniazdo (bo kawalek sie odszczypał) i teraz nie działą mi wogole wyświetlacz... działa tylko podswietlenie klawiszy :)

pytanie moje brzmi - czy i jak nazywa się to gniazdo, gdzie moge je dostać ? czy bez problemu da sie je wymienic (osobie nie zajmujacej sie tym wogole... ale trzymajacej czasem luśkę w reku ;)) CZy trzeba wymienić całą płytę główną ?

Albo jaki jest sposób na sprawdzenie czy wyświetlacz jest dobry ? bo moze to on sie wysypał (ale na 99% gniazdo)

Może pasuje z innego telefonu to gniazdo , jesli tak to z jakiego ?

aha dla sprostowania jesli ktoś nie wie o czym mówię to chodzi o gniazdo na płycie głownej telefonu w które wpina się taśmę wyświetlacza....

0 3
  • #3 12 Kwi 2007 02:42
    ftb
    Spec od GSM

by wylutować gniazdo to najlepiej zrobić to Hot Air.Jeśli nie masz trochę choć doświadczenia w lutowaniu to raczej uszkodzisz płytę nim wymienisz gniazdo.co tam odpadło ,,kawałek gniazda czy zatrzask,bo jak to drugie to można po włożeniu taśmy do gniazda zablokować (docisnąć do styków) taśmę wciskając w szczelinę po zatrzasku kawałek cienkiego plastiku lub kartonu

0
  • #4 12 Kwi 2007 08:48
    djmac
    Poziom 13  

kawałek gniazda odpadł :| tylko ono u mnie troszke inaczej wygląda. ma jeszcze taki zatrzask jak kolega wyżej pisze ;] a na tym z tej strony hmm no albo nie ma albo nie widze :(

0
  Szukaj w 5mln produktów