Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polar PDP 885 - zgrzyta podczas pracy

07 Oct 2003 00:13 3284 5
  • Level 12  
    Mam problem z tą pralką. Co jakiś czas słychać głośny zgrzyt przy obracaniu bebna. Po wypuszczeniu wody zgrzyt ustaje. Czasem po ponownym uruchomieniu programu już jest cicho. Kręciłem bębnem na sucho i nie było słychać niczego niepokojącego. Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Level 11  
    Wpadło ci soś do zbiornika.Z wodą rzuca nim i czasem zgrzytnie jak się dostanie między bęben.Wyjmij grzałkę zaświeć do środka i drutem może ci się uda wyjąć.Można spróbować też przez otwór po zdjętym dwujniku gumowym.
  • Level 12  
    Dzięki, wyjałem grzałkę i oczyściłem jąz kamienia, poza tym była dziwnie odkształcona. Poprawiłem i jest ok. Za to ciągle pobiera wodę. Oczyściłem rurkę od hydrostatu i nie pomogło, hydrostat sprawdziłem - działa. Nie mam pomysłu gdzie dalej szukać.
  • Level 11  
    Musi coś być w środku i walnęło w grzałkę.Jeśli zgięcie było spore to w zasadzie można grzałkę spisać na straty .Być może to coś umiejscowiło się teraz przy komorze hydrostatu tej przy zbierniku i blokuje przepływ.Przedmuchaj ją albo wsadż drut.Jeśli to nie pomoże to czeka cię wyjmowanie zbiornika czyli dla ciebie dzień roboty.
  • Level 12  
    Z hydrostatem miałem ten sam problem, po przeczyszczeniu weżyka pralka działała kilka dni o.k., ale potem zaczeła wariować.Przelewała wode i nie wyłaczała dopływu wody. Zdcydowałem się na wymiae hydrostatu i co?? i pobiera wode ale tak mało że nawet jej nie widać (zawcześnie wyłacza pobór wody) Dlaczego tak jest jeszcze nie wiem, ale będę kombinował z hydrostatem tz. może sprubóje go wyregulaować.
    Jak będę już pewny co było się odezwę.
    nara.
  • Level 12  
    Dziękuję, już wszystko działa. Hydrostat jest sprawny. Pomogło oczyszczenie wężyka i filtra przy pompie.