Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar PDP 885 - zgrzyta podczas pracy

07 Paź 2003 00:13 2945 5
  • Poziom 11  
    Mam problem z tą pralką. Co jakiś czas słychać głośny zgrzyt przy obracaniu bebna. Po wypuszczeniu wody zgrzyt ustaje. Czasem po ponownym uruchomieniu programu już jest cicho. Kręciłem bębnem na sucho i nie było słychać niczego niepokojącego. Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 11  
    Wpadło ci soś do zbiornika.Z wodą rzuca nim i czasem zgrzytnie jak się dostanie między bęben.Wyjmij grzałkę zaświeć do środka i drutem może ci się uda wyjąć.Można spróbować też przez otwór po zdjętym dwujniku gumowym.
  • Poziom 11  
    Dzięki, wyjałem grzałkę i oczyściłem jąz kamienia, poza tym była dziwnie odkształcona. Poprawiłem i jest ok. Za to ciągle pobiera wodę. Oczyściłem rurkę od hydrostatu i nie pomogło, hydrostat sprawdziłem - działa. Nie mam pomysłu gdzie dalej szukać.
  • Poziom 11  
    Musi coś być w środku i walnęło w grzałkę.Jeśli zgięcie było spore to w zasadzie można grzałkę spisać na straty .Być może to coś umiejscowiło się teraz przy komorze hydrostatu tej przy zbierniku i blokuje przepływ.Przedmuchaj ją albo wsadż drut.Jeśli to nie pomoże to czeka cię wyjmowanie zbiornika czyli dla ciebie dzień roboty.
  • Poziom 11  
    Z hydrostatem miałem ten sam problem, po przeczyszczeniu weżyka pralka działała kilka dni o.k., ale potem zaczeła wariować.Przelewała wode i nie wyłaczała dopływu wody. Zdcydowałem się na wymiae hydrostatu i co?? i pobiera wode ale tak mało że nawet jej nie widać (zawcześnie wyłacza pobór wody) Dlaczego tak jest jeszcze nie wiem, ale będę kombinował z hydrostatem tz. może sprubóje go wyregulaować.
    Jak będę już pewny co było się odezwę.
    nara.
  • Poziom 11  
    Dziękuję, już wszystko działa. Hydrostat jest sprawny. Pomogło oczyszczenie wężyka i filtra przy pompie.