Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Opel CD30 MP3

13 Kwi 2007 15:47 8871 4
  • Poziom 28  
    Witam!
    Radio CD30 MP3. Samochod Opel Astra fabrycznie wypuszczony bez radia. Klient pojechal do salonu na zamontowanie radia. Zalatwili, zamontowali i skasowali. Efekt taki: pik-pik - "display safe". W serwisie nie umieli sobie dalej z tym poradzic i klient jezdzil tak przez rok.
    Pora, zeby wreszcie to naprawic. Kod jest wylaczony ale go posiadam.

W radiu eep SPI95640 - zczytalem. Da sie jakos douczyc radio do tego wyswietlacza w aucie, albo wylaczyc sprawdzanie wyswietlacza? Wpisac VIN czy cos...
    Jesli macie jakis pomysl, a wiem, ze sa tu ludzie, ktorzy to przerobili, to prosze o info na PW czy GG.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 43  
    I pewnie bardzo chętnie się z Tobą podzielą tą wiedzą bo sam nie mając Tech2 i tak niewiele zdziałasz, orientacyjna cena takiej przysługi to około 500zł a serwis zawsze rozłoży ręce gdy przyjdzie klient z radiem z Allegro bo radio musi być wymeldowane z auta przed wyjęciem, bez tego jest problem. Wiecej informacji w temacie o NCDR1100 na początku działu.

SławeK
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 28  
    Slawku, czytalem ten post o NCDR, nie pisz do mnie tak cynicznie bo po pierwsze grzecznie pytam, po drugie radio jest nowe z tego wlasnie serwisu (podobno) i do tego nie moje. Naprawde "lezy" mi czy klient zaplaci za to 150 czy 500 i wcale nie pali mi sie zeby wykrasc WAM tak cenna i skrywana tajemnice.
    Jesli wiesz kto to wykona w okolicach Warszawy, to dobrze - podam adres klientowi i do widzenia. Nie mam Techa bo nie zajmuje sie autami. Od przypadku robie jakies radia, ale rozumiem wyjasnienie w stylu "nie da sie" nie musisz byc wiec taki zlosliwy!
  • Poziom 43  
    Nie ma tutaj żadnej złośliwości, sam też tego nie robię jeszcze. To realizm i lekka ironia bo akurat wiem że robi to kilka osób w Polsce i nawet mnie nie chcą się podzielić wiedzą. Wiem że ktoś w tamtym temacie chyba się zgłaszał z Warszawy bo jeszcze jest ktoś na śląsku i we Wrocławiu Arttoo to robi.
    Ale dokładniejszych namiarów nie mam.

SławeK
  • Poziom 28  
    No z Artoo rozmawialem juz po napisaniu posta. Osobiscie mysle, ze 500pln to dosc wygorowana kwota ale tak jak pisze - ten problem mnie bezposrednio nie dotyczy wiec ja sie klocil z czlowiekiem nie bede, ostatecznie on do tego doszedl wiec ma prawo ustalic cene swojej wiedzy. Szkoda, ze Artoo jest az z Wroclawia ale pewnie zakoncze sprawe w ten sposob, ze dam klientowi jego numer i jesli mu to pasuje, niech sobie jedzie do tego Wroclawia skoro serwis autoryzowany umywa rece. Tak nawiasem, to nie wiem skad wzieli radio bo na nowe nie wyglada a klient mowi, ze od nich kupil... ale mniejsza o to.
    Dzieki za rozmowe i chyba pora zamknac temat. I tak nic nowego juz nie wniesie.