Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z rozkodowaniem radia alpha

13 Kwi 2007 18:20 4550 4
  • Poziom 9  
    Cześć! Mam kłopot posiadam radio alpha bez RDS-u i przy rozkodowywaniu wprowadziłem błedne dane. W tej chwili po właczeniu ukazuje sie napis SAFE 2. Radio nie reaguje na żadne polecenie w tym także TP+TA. Nie wiem czy jest szasna na samodzielne rozkodowanie czy muszę sie udać do fachowca. Proszę o pomoc, z góry dzięki serdeczne
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Jeśli znasz kod to nie ma problemu ale jeśli nie znasz to masz problem i będzie trzeba poszukać fachowca.

SławeK
  • Poziom 9  
    Kod znam tylko nie wiem jak go wprowadzić. Radio nie reaguje gdy wciskam TP+TA i na żadne inne polecenia. I w tym cały szkopuł.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Myślę że jednak masz zły kod bo ktoś już tym kodem zablokował radio. Ale jeśli chcesz jeszcze raz spróbować to zostaw radio włączone, koniecznie z napisem SAFE2 na godzinę z włączonym kluczykiem w stacyjce. Jak napis zniknie to znów kombinacja TA i TP zadziała i będziesz mógł znów dwa razy wpisać kod. Jeśli nie zadziała to trzeba będzie poszukać fachowca.

SławeK
  • Poziom 9  
    Zrobiłem tak jak radziłeś. Radio działa!! Dzięki serdeczne za pomoc. Pozdrawiam serdecznie!!