Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI kt4v i bluetooth problem

14 Kwi 2007 16:54 1851 6
  • Poziom 24  
    Witam!
    Mam wraz z płytą śledzia z jednym wyjściem usb,4diody i bluetooth.
    Wszystkie 4 diody się świecą,usb działa a za chiny nie moge uruchomić tego bluetootha:(
    Ma ktoś jakies propozycje?
  • Poziom 23  
    Witam.
    Mam tą płytę główną, z tym ze bez modułów Bluetootha. Gdzieś w instrukcji wyczytałem, że jeden z portów USB na śledziu jest połączony elektrycznie (""zsharewany"") z modułem Bluetooth na śledziu.
    Innymi słowy, Bluetooth jest podłączany pod USB z tym ze nie przez gniazdo, tylko bezpośrednio do płyty głównej przez kabelek.

Spróbuj odłączyć urządzenia USB jakie masz na tym śledziu i dopiero włączyć i uruchomić Bluetootha.

Może to pomoże...
    Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    zgadza się na śledziu miałeś zapewne zaślepioną ostatnie gniazdko z napisem usb2.0 czy jakoś tak jak kupujesz wersję płyty ultra ( przynajmniej ja tak miałem z BT w zestawie ) niepodłączas nic do tego a śledzia wpinasz do płyty i wszysto śmiga pisze z resztą jak byk w instrukcji
  • Poziom 17  
    Wersja KT4V (V jak VALUE) jest wersją zubożoną, bez Bluetootha, więc w tym śledziu nie ma BT. BT był tylko w wersji Ultra. Nie może więc działać. Swiecące diody informują o poprawnej pracy hardware'u. A ten rzekomy BT to czasem nie jest zaklejone nalepką gniazdo USB?
  • Poziom 23  
    BT jest na dodatkowym śledziu, nie na tym śledziu z USB. Naklejka jest na tym gnieździe USB które właśnie jest sharewane z BT, po to żeby żeby sie nie kłóciły "jedno" USB ze śledziem BT.

Jest jeszcze taka opcja, że na pudełku jest narysowany "Transceiving Key", czyli moduł BT na kluczu USB.

A diody to tak jak pwjot napisał to jest POST z biosa.
  • Poziom 24  
    witam!
    Tego śledzia z jednym usb i niebieską zaślepką (już nie wiem czy to bluetooth czy nie ;)) mam z wersji ultra dostałem w prezencie.Podłączone jest wszystko do płyty,sterowniki zainstalowałem i win xp nie wykrywa mi tego bluetootha tel. z bluetoothem tez nic nie wykrywa:( czyli proszę o krótką odpowiedź jest tam bluetooth czy nie?i czy bedzie on działał czy nie na mojej płycie?
    Pozdro
  • Poziom 23  
    Jeżeli masz tylko jednego śledzia (tego z 1xUSB + 1xzaklejone USB + 4diody) to nie masz BT.

Tam jest tylko naklejka, którą możesz spokojnie odkleić jeżeli nie masz drugiego śledzia...