Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nokia 3650,problem z softem?

daroo29 16 Apr 2007 20:58 1083 6
    daroo29
    Level 2  
    Witam.Mam problem z nokia 3650.Gdy go dostalem telefon byl "martwy".Wgralem mu softa v4.17,teraz wprawdzie telefon sie wlącza,ale pojawia sie tylko napis nokia,zniknie po chwili,znowu sie pojawi i tak w kólko.Zrobilem mu także "Format User Area"(kiedyś pomoglo),ale dalej lipa.Moje pytanko:Czy "męczyć go jeszcze programowo,czy szukac innej przyczyny?Z boxów do nokii posiadam jedynie Tornado i Multi Boxa.HELP
    voitec
    Level 11  
    Czasem pomaga po prostu format przez kombinację:
    zielona słuchawka + * + 3 + power
    i trzymasz dopóki nie pojawi się formatting.
    Mi czasem zdarzało się że po formacie przez boxa nie działało, a po formacie z palca było ok.
    Nosek1
    Level 28  
    Zrob mu full erasei pozniej dopiero wgraj Mcu+Ppm i Pm i powienien wstac jezeli to nic nie da to usterka tkwi w HW
    fingusio
    Conditionally unlocked
    Format User Area i flash mcu+ppm+pm
    lukasb9
    Level 28  
    voitec - zastanów sie co piszesz..... kombinacja tzrech klawiszy działa tylko na symbianie 7.0 (nokia 6600 naprzykład), co do mrugajacego napisu nokia, na 80% problem z softem te nokie sa dziwne, tez mam tylko tornado, mozna jej robic flash i 30 razy pełny i za tym tzrydziestym razem telefo nozyje, i bedzie zasuwał az miło, pokombinuj z resetami nie rób wszystkich naraz, sprawdź kilka mozliwosci, pomoze, do tego telefonu trzeba cierpliwosci
    fingusio
    Conditionally unlocked
    Full erase, nastepnie fullflash (mcu+ppm+cnt) i wsio resety.
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    lukasb9 wrote:
    mozna jej robic flash i 30 razy pełny i za tym tzrydziestym razem telefo nozyje

Zapewniam cię że wystarczy raz przefleszować Nokię 3650 jeśli ma problem z softem tylko trzeba umiejętnie wykasować flesza tzn. jako ppm wskazać odpowiedni plik a po wykasowaniu wgrać MCU+PPM+pm i po unlocku musi działać chyba że była męczona przez "fachowca" to bywa uwalony IMEI więc dochodzi .rpl .
    Poza tym temat stary jak świat więc zamykam.