Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

K310i poczta elektroniczna

henio 123 16 Kwi 2007 21:53 753 3
  • #1 16 Kwi 2007 21:53
    henio 123
    Poziom 23  

Witam.Mam problem: z strony sony ericssona zainstalowałem automatyczne ustawienia poczty elektronicznej.Po zainstalowaniu telefon wyświetlił komunikat;wpisz hasło.Przy próbie wpisania hasła zamiast liter hasła pojawiają się gwiazdki.Normalnie powinny pojawiać się litery a potem znikać pod gwiazdkami.Może mi ktoś mi wyjaśni w czym tkwi błąd ?

0 3
  • #2 17 Kwi 2007 11:57
    Fyszo
    Spec od GSM

W jakiej sieci masz telefon? Hasło w profilu internetowym ustawiasz takie samo jak id użytkownika (nie ważne że sa gwiazdki). W prepaid sa inne ustawienia niż w abonamencie (era) wtedy dodajesz do apn dwa 't' na końcu np. erawaptt. Hasło do poczty ustawiasz w ustawieniach email.

0
  • #3 17 Kwi 2007 13:51
    henio 123
    Poziom 23  

Witam.Telefon mam w sieci Orange ustawienia były instalowane automatycznie z www.sony ericsson.Chodzi o te hasło obojętnie który klawisz telefonu naciśniesz są te gwiazdki i komunikat ;błędne hasło.Bez tego hasła ustawienia nie dzialają.Multi Box z Orange wymaga kodu 1234 próbowalem wpisać to samo ale bez rezultatu.

Dodano po 15 [minuty]:

Na każdym klawiszu są przeciętnie trzy litery i musisz kolejno wyciskać by wycisnąć żądaną literę i wtedy następuje cały ciąg gwiazdek.K310i mam niedawno przedtem miałem Nokię'

0
  • #4 20 Kwi 2007 07:55
    henio 123
    Poziom 23  

Witam.Skorzystałem z działu pomocy technicznej strony sony ericssona.problem został rozwiązany.Dzięki za pomoc .Temat uważam za zamknięty.

0