Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fokus-problem z kluczem

08 Paź 2003 18:44 1639 6
  • Poziom 17  
    Witam
    Znajomy zgubil klucz z centralem.Po zakupieniu nowego i wyszlifowaniu go wrocil do ASO.Po godzinie pracownik stacji stwierdzil ze nie da sie wczytac nowego klucza bo centralka w samochodzie jest uszkodzona. Nie znam Forda ale z doswiadczenia z Renault wiem ze to jest nie mozliwe.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 23  
    trzeba zmienić aso
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 15  
    zmień serwis . jak rozumiem klucz był pod pilot centralnego , transponder immo jest wbudowany w pilot a nie w klucz i samego klucza immobilizer nie łyknie .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    w fokusie pats(immo) jest zaimplementowany w sterowniku silnika i nie pada , to co wisi przy stacyjce to tylko odbiornik-nadajnik (jeśli się wyłoży to nie zaprogramujesz klucza ani nie uruchomisz silnika.
    programowanie klucza ze zdjętym pilotem centralnego zamka nie powiedzie się bo transponder immo jest w obudowie pilota .
    druga sprawa gdybym wierzył we wszystko co mi powie wds\fds tobym poleciał z forda na zbity łeb po tygodniu pracy
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    sorry że nie odpowiadałem .co do pytania fds (stary tester )nie potrafi nic . wds może w trakcie pracy silnika sterować otwarciem zaworu wolnych obrotów , kątem zapłonu ,przekaźnikiem pompy paliwa ,ale na 100% nie steruje wtryskami .czyli parę rzeczy można wysterować , ale nie wszystko