Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Vectra B. Tylne lewe drzwi, wlew paliwa i tylne prawe drzwi.

towdy87 18 Apr 2007 20:41 6159 10
    towdy87
    Level 10  
    Tylne lewe drzwi raz sie zamykaja a raz nie.Wlew paliwa nie zamyka sie i tylne prawe drzwi nie zamykaja sie na centralny zamek wogóle.Co mam zrobić?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    kryszt44
    Level 17  
    Sprzedaj jak jesteś zrezygnowany bo nie wierz że trzeba wyregulować, posprawdzać mechanizmy-sprzedaj będziesz miał kłopot z głowy.
    markus-23
    Level 11  
    a czy mikrostyki wymieniles lub wyczysciles??
    elfi8
    Level 12  
    Przy podobnych objawach, czasem wystarcza czyszczenie siłowników i mechanizmów, niestety często dopiero wymiana siłownika załatwia sprawę.
    hitek
    Level 17  
    W zamkach drzwi tylnych masz zamontowane mikrowylaczniki Rozbierz zamek i wylutoj te wylaczniki Cena jednego to okolo 1,50 Zapewniam ze problem zniknie,sam to sprawdzilem
    Pozdrawiam
    stacho918
    Level 14  
    Na 99% mikrowyłączniki w siłownikach. Niestety, trzeba troche pokombinowac aby rozebrać.
    Mihó
    Level 27  
    W tylnych siłownikach ? A w przednich też są ?
    marekdab
    Level 10  
    Nie polecam zabawy w wymiane tych mikroprzełączników:!:

Ja co prawda jeden zamek naprawiałem (wymieniałem mikroprzełącznik) i po ok 2 miesiącach musiałem znowu go demontować ale tym razem na zablokowanych drzwiach :cry:

Kumpel też ma Vectre B u niego to już przesada była bo zamek padł mu po 2 ale tygodniach od wymiany mikroprzełącznika:!:

Wg mnie szkoda czasu na montaż demontaż i tak wkoło, 5 zł i 2 h pracy nie wystarczą żeby to naprawić :) używka lub uniwersalny załatwią sprawe (ja mam teraz używke).
    towdy87
    Level 10  
    a jaka używkę? a jaki uniwersalny?
    ARTURG14
    Level 19  
    polecam uniwersalne po lekkim tuningu działają bez zażutu