Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor LG F700B jak wejść w tryb serwisowy?

POMAGA 18 Kwi 2007 21:02 2803 4
  • #1 18 Kwi 2007 21:02
    POMAGA
    Poziom 13  

Jak w temacie, o ile go posiada;)

0 4
  • #3 19 Kwi 2007 10:35
    POMAGA
    Poziom 13  

Zanim wprowadziłem temat, przeczytałem wszystko co jest na naszym forum! Niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie:/

0
  • #4 19 Kwi 2007 12:01
    dariuszm2
    Poziom 34  

Cześć.
    A Próbowałeś kombinacji przycisków podanych w plikach na forum?
    LG F700B - to nazwa handlowa - a pod nią może kryć się kilka różnych chassis - czyli różne procki i kombinacje klawiszy.
    Oprócz tego co podałem w linku - sposoby wejścia w menu Ktoś opisał w pliku excela - może tam jest więcej - trzeba poszukać.
    Pozdrawiam

0
  • #5 19 Kwi 2007 22:18
    POMAGA
    Poziom 13  

Podaję tryb serwisowy dla monitora LG Flatron F700B:
    Monitor włączony, działa. Uruchamiamy menu, następnie naciskamy lewą strzałkę kontrastu i nie puszczając naciskamy przycisk włącznika sieciowego, trzymamy tak oba przyciski do momentu kiedy obraz na monitorze całkowicie zgaśnie. Kiedy tak się stanie puszczamy przyciski. Po krótkiej chwili obraz pojawi się ponownie i nie będzie na ekranie włączonego menu. Naciskamy przycisk MENU, kiedy na ekranie pojawi się ramka OSD i w dolnym lewym rogu zobaczymy jakąś liczbę zamiast gwiazdek to znaczy, że jesteśmy w trybie serwisowym. Procedura wyjścia z trybu serw. jest taka sama jak dla wejścia w tryb serwisowy. Temat uważam za zamknięty.

0