Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Actros 18.40 z 2000r kasowanie inspekcji

20 Kwi 2007 13:38 7341 4
  • Poziom 13  
    Czy jest możliwe skasowanie ręcznie inspekcji olejowej w tym cudzie ??????
  • Poziom 14  
    Ja bynajmniej sie nie spotkałem.
  • Poziom 13  
    Dzięki za odzew ale na pisze na monicie service natychmiast, wiec coś w tym jest. Może ktoś robił takie autko to wie o co biega ??????????/
  • Spec od Mercedesów
    To, że pisze "serwis natychmiast" to wcale nie musi oznaczać, że trzeba wymienić olej w silniku: może to sie dotyczyć klocków hamulcowych, płynu w chłodnicy, oleju w skrzyni lub w tylnym moście, zużycia filtra powietrza lub osuszacza, przekroczonego terminu przeglądu okresowego lub ogólnego. Każdy z tych przeglądów kasuje się osobno.
    Również zarejestrowanie niektórych błędów lub usterek skutkuje pojawieniem sie powyższego komunikatu. Tak więc nie podchodź do sprawy zbyt pochopnie...
    Oczywiście możliwość skasowania na wyświetlaczu jest (pod warunkiem że nie została zablokowana na życzenie właściciela pojazdu z poziomu komputera serwisowego - żeby kierowcy nie kombinowali)
  • Poziom 13  
    wielkie dzięki Gerry pomogłeś mi bardzo ale ja potrzebuje skasować ten napis a nie patrzeć na niego . Więc jeśli jest to możliwe do zrobienia ręcznie bez kompa to będe wdzięczny.