Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat bravo 1.6 problem z elektryką???

20 Kwi 2007 16:19 3494 9
  • Poziom 9  
    w trakcie wymiany zarowek wewnetrznych cos sie chyba stalo ,ale nie wiem co ??? nie ma napiecia na kablach od podswietlania wewnatrz , wyzerowal sie licznik przebiegu i przy przekreceniu zaplonu wskazniki delikatnie sie trzesa. MAm nadzieje ze mi ktos pomoze , powie mi co to moze byc i jak to mozna zrobic????????????????????
  • Poziom 22  
    Sprawdź bezpieczniki pod deską rozdzielczą, chyba 10A (czerwone) w dolnym rzędzie mniej więcej na środku.
  • Poziom 9  
    patrzylem na wszystkie. i wszystkie sa cale. Ale jest tam pare pustych miejsc. co to moze byc???
  • Poziom 22  
    Jeżeli masz regulator podświetlenia, to może kostka jest nie wpięta. Skrzynka pod deską powinna mieć wszystkie bezpieczniki. Obok niej są jeszcze gniazda bezpieczników dodatkowych i tam może niektórych nie być, ale nie powinno to mieć wpływu na podświetlenie deski rozdzielczej. Bezpieczników nie oglądaj, tylko sprawdź kontrolką - parę razy sprawdzając wzrokowo "przewiozłem" się na tym.
  • Poziom 33  
    odłącz na chwile akumulator bo być może komputer wykrył jakiś błąd i dlatego tak reaguje, a ogóle to wszelkie ingerencje w elektrykę powinno się robić przy odłączonym zasilaniu.
    Pozdro
  • Poziom 9  
    ale czy to normalne ze wskaźniki sie bujaja??? Aktualnie nie mam jak sprawdzic bezpiecznikow ale poznie jeszcze raz sproboje miernikiem. a co innego moze byc jak to nie te bezpieczniki???
  • Poziom 33  
    jak patent z aku nie przejdzie to nie wiem, a nie zrobiłeś przypadkiem gdzieś zwarcia?
  • Poziom 9  
    no raczej nie bo tylko wyjąłem cała obudowe wypiąłem kostke zasilającą i wymieniłem żarówki gdy to wszystko zrobilem próbowałem sprawdzić czy świeci a tu nic.............
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    a jak odpinałeś kostkę to podpięty był akumulator? jak tak to komputer ci sie zwiesił, odłącz aku i podłącz po paru minutach
  • Poziom 9  
    no nie odlaczylem akumulatora. to mogl sie zwiesic.dzieki Jutro sprawdze .