Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z drukarką HP Photosmart B9180

bird4 21 Kwi 2007 20:37 711 0
  • #1 21 Kwi 2007 20:37
    bird4
    Poziom 9  

Witam,
    mam problem z nowo zakupioną drukarką HP Photosmart B9180. Okazało się po rozpakowaniu, że w trakcie instalacji (Str. 4 instrukcji "Szybki start) kiedy otworzyłem zgodnie z poleceniem komorę głowic drukujących - brakowało tam czterech plastikowych osłon dysz, które są niezbędne do prawidłowego zainstalowania wkładów z atramentem i głowic. Osłonki te wyrzuca się, ale na początku są potrzebne. Czy ktoś z was ma taką drukarkę i przypadkiem zachował te nakładki?
    Oczywiście kontaktowałem się z serwisem HP i poradzili mi wymianę drukarki. Sprzedawca może wymienić za jakiś czas, bo dystrybutor chwilowo nie ma tego modelu. Serwis nie dysponuje takimi drobiazgami, wymieniają od razu całą głowicę i to po paru tygodniach. Dlatego zanim zareklamuję drukarkę, próbuję zdobyć gdzieś te brakujące elementy. A najgorsze jest to, że bardzo mi się spieszy, bo drukarka została zakupiona do wydruku świadectw maturalnych w szkole i 27 IV mają być wręczone świadectwa. Ewentualne odpowiedzi proszę kierować pod adres: bird4(malpa)o2.pl
    Może ktoś ma jakieś sugestie?
    Bird4

0 0