Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ogniwa Li-Ion Sanyo 3,6V 2200mAh

przekrent 22 Apr 2007 15:01 3901 5
    przekrent
    Level 32  
    Witam. Do sprzedania mam 60 baterii uszkodzonych głównie mechanicznie. W każdej baterii znajduje się 12 ogniw Li-Ion Sanyo 3,6V 2200mAh. Wykorzystywałem te baterie jako źródło ogniw do regeneracji baterii.
    Wyjeżdżam na dłuższy okres za granice więc zmuszony jestem wyprzedać wszystko z magazynu.

Najważniejsza sprawa - sprawność ogniw. Po rozebraniu baterii każdy pakiet(są 4 pakiety po 3 ogniwa) ma napięcie ~3,9V. Mogą zdarzyć się sztuki w których jeden pakiet będzie zwarty(odpadną wtedy 3 ogniwa), ale tylko raz spotkałem się z taką sytuacją. Zregenerowane tymi ogniwami baterie działają wyśmienicie(robiłem głównie baterie do omnibooków 6100).
    Cena za całość do uzgodnienia.
    Ogniwa Li-Ion Sanyo 3,6V 2200mAh
    boogdan
    Level 15  
    witam

czy sprzedaje pan też na sztuki czy jedynie cały komplet?
    syriuszblack
    Level 22  
    Dołączam się do pytania.
    Czy są takie ze sprawną elektroniką?
    janek39
    Level 10  
    Witam. Jaka jest cena jednego kompletu? Jak Się z panem skontaktować?
    przekrent
    Level 32  
    Wolałbym sprzedać całość. Nie interesuje mnie absolutnie elektronika w tych bateriach, traktowane były wyłącznie jako źródło dobrych ogniw. Posiadam jeszcze inne baterie(z takimi samymi ogniwami). Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt na pw. Minimalne zamówienie to 8 ogniw, nie będę ich rozbebeszał na części pierwsze, nie mam na to czasu.
    lechm56
    Moderator
    Witam.
    Proszę dalszą korespondencję prowadzić na PW.
    Pozdrawiam lechm56. :please: