Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piaskowanie wodą

22 Kwi 2007 18:29 8207 4
  • Poziom 11  
    Witam. Może ktoś piaskował karczerem to proszę o podzielenie się swoimi wiadomościami. Czy można podłączyć zwykły pistolet do piaskowania(taki na powietrze)do myjki i czy będzie to działało. Z kompresorem działa przy ciśnieniu 8-10atm.a myjka daje około 100 atm. to powinno działac bez problemu.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    No właśnie mam taki pistolet i co będzie jeżeli podłączymy do niego wodę z myjki zamiast powietrza. Myjka daje dużo większe ciśnienie od spręzarki i powinna pociągnąć piasek ze zbiorniczka.Pozatym jest o wiele tańsza od porządnego kompresora.
  • Poziom 31  
    Sprawdz co bedzie. Ja sadze ze nawet jezeli nic sie nie rozpadnie to woda ci nie zassa piasku tak jak powietrze. Chociaz chcialbym zeby ci wyszlo bo tez mam pistolet, a zepsul mi sie kompresor. A taka myjke pewnie latwiej skombinowac niz duzy kompresor.

Moze jest tu ktos kto wie co nieco o kompresorach? Stal nieuzywany kilka lat. Teraz prawie caly czas pompuje. Syczy i cos z niego cieknie. Jezeli ktos sie zna to moge spojrzec dokladniej na niego.