Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kenwood kdc-mp6090r

09 Paź 2003 21:30 3732 16
  • Poziom 16  
    dostalem kena na dorobienie zasilania sterujacego wzmacniaczem. po rozebraniu nie wiem co sie stalo i radio przestalo reagowac. przy podlaczaniu zasilania wyswietlacz mignie i na nic wiecej nie reaguje. co sie moglo stac ? potrzebuje pomocy bo te radio musze oddac klientowi. grzeje sie lekko procesor D703033. moze ktos ma schemat lub aplikacje tego proca?
  • Poziom 16  
    może taśma połączeniowa
  • Poziom 16  
    tasma jest sprawdzowa i jest ok.
  • Poziom 20  
    Po 23 wrzuce schemat :)

A swoją drogą to on miał fabrycznie remotke i pa...
  • Poziom 16  
    czekam. z gory wielkie dzieki. pytanie : czy robiles juz takiego kena? czy bedziesz mi w stanie pomoc co do naprawy?
  • Spec od car audio
    Dociśnij panel do złącza i zaświeci. Standardowa usterka w tym radiu. (9 na 10 to ma). Te nowsze MASK są tragiczne a największe badziewie pod względem mechaniczym to 9021.
  • Poziom 19  
    Ja też sprawdzałem taśmę i na miernik była dobra. Przewaliłem całe radio. Na końcu podmieniłem przód z taśmą od identyko modelu i radio odżyło. W kenach te taśmy to porażka.
  • Poziom 12  
    Zgadzam się miałem tako samo usterke, miernikem sprawdzałem tasiemke była sprawna po wymianie wszystko ok .
  • Poziom 16  
    przede wszystkim podziekowanie za serwisowke do kena.
    czy uszkodzenie tasmy moze powodowac migniecie wyswietlacza? i jeszcze jedno : proc powinien w pierwszym momencie zalaczyc panel podajac napiecie ,a togo mie ma (grzeje sie),i reset układu powinien byc w stanie niskim czy wysokim? ja na resecie mam 3.89V.
  • Poziom 16  
    przylutowalem panel do plytki za pomoca tasmy i dalej jest to samo.
  • Spec od car audio
    A dociskałeś panel do złącza ???
  • Poziom 16  
    djlj24 napisał:
    A dociskałeś panel do złącza ???

czy czytasz co napisalem - jest przylutowany !!!
  • Poziom 22  
    Na resecie powinno być 5V jak byk. Mam na warsztacie podobnego kenwooda do poniedziałku, model V7090R, płyta chyba identyczna, procek 703033. Mogę zrobić jakieś pomiary jak chcesz.
    Zgadnijcie co miałem uszkodzone w tym kenwoodzie :)

Ściągnąłem serwisówkę. Niestety płyta jest inna. Procesor jest bardzo delikatnie ciepły około 30 stopni.
  • Poziom 19  
    Napisz najpierw jakie były objawy? :D
    To może zgadniemy?
  • Poziom 2  
    witam

mam kenwooda kdc-mp6090r - radio przestalo reagowac. przy podlaczaniu zasilania wyswietlacz mignie i na nic wiecej nie reaguje. co się moglo stac ?

pomóżcie
    bochen6(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 19  
    sprawdź taśmę.To główna przyczyna większości uszkodzeń
  • Poziom 2  
    wymieniłem tasiemke na nową dalej te same objawy czyli po podpieciu zasilania zaswieca sie na 1 s i potem martwy