Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renaut trafic 2.0td usterka licznika

23 Kwi 2007 09:40 2455 8
  • Poziom 16  
    witam wszystkich
    mam taki problem od jakiegos czasu auto nie pokazuje mi przebiegu km licznik stoi w miejscu ale predkosciomierz dziala .
    Jest tam jakis impulsator jak tak to gdzie go znajde ogladalem skrzynie i nic tam nie znalazlem :( licznik jest sprawny sprawdzilem .
    pozdrawiam

Temat poprawiłem. <Błażej>
  • Poziom 43  
    Przebieg wyswietlany czy mechanicznie pokazuje(obrotowymi bembenkami)?Jednak jak by nie bylo to uszkodzony masz zestaw zegarow.Impulsator jest ok.bo predkosciomierz dziala,usterka tylko w zegarach

Dodano po 3 [minuty]:

Podaj jeszcze rok auta to bedzie latwiej ustalic czym jest sterowany szybkosciomierz i licznik
  • Poziom 26  
    A skad w trafolu 2.0td?
  • Poziom 12  
    Pewnie chodzi o 2,1 (taki sam jak w R25). Zapewne zegary sa rowniez podobne jak w 25... U mnie byla taka usterka jak u Ciebie i okazalo sie ze jedno z uzwojen silniczka krokowego napedzajacego bebenki kilometrow ma przerwe. Byc moze to tylko kwestia zablokowanego bebenka i silniczek nie ma sily przelamac oporu ale tak czy siak bez rozebrania predkosciomierza sie nie obejdzie.
  • Poziom 16  
    auto jest z 2007 roku a przebieg wyswietlany jest cyfrowo.w dowodzie jest podane pojemnosc 1955 td a licznik jest jest na 100% sprawny
  • Poziom 17  
    To auto jest na gwarancji sam to mozesz tylko zepsuć i a nie naprawić przekaż to fachowcom oni wiedzą co z tym zrobić.

pozdrawiam
  • Poziom 16  
    ktos mi moze powiedziec gdzie przy skrzyni jest ten impulsator?i ile do niego idzie przewodow?
  • Poziom 43  
    Auto jest z ABS-em,nie ma nic na skrzyni,sygnal o predkosci bierze z czujnika ABS lewego przedniego kola.Jesli przedkosc dziala to masz skopany uklad wyswietlajacy przebieg a silnik to1,9dci
  • Poziom 12  
    Mam ten sam jak sądzę problem.
    Chodzi o to że miejsce gdzie wyświetlany jest przebieg jest puste !!!
    Sam wyświetlacz jest sprawny - na teście ładnie świecą wszystkie elementy.
    Ponadto diagnoza w tym aucie jest taka jak clio 96 :)
    Licznika nie zdiagnozuje.

Znalazło się rozwiązanie tego problemu?