Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Z jednej, dwóch lub trzech anten na 20 telewizorów

24 Kwi 2007 22:28 2514 13
  • Poziom 13  
    W jaki sposób rozwiązać problem z tematu? Wiele rozgałęźników kaskadowo, czy innym patentem? Z anten rozumiem na sumator, czy dobrze?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    W sumie racja, ale tam już patrzyłem. Potrzeba mi raczej rozwiązania "wszystko w jednym" , jeśli tylko takowe istnieje :)
  • Poziom 23  
    Telkom-telmor produkował wzmacniacze o wysokim poziomie mocy wyjściowej ze zintegrowaną zwrotnicą antenową i zasilaczem sieciowym-chodziły bardzo dobrze. Sprawdź www.telkom.pl
  • Poziom 13  
    Jesteś pewien, że to poprawny adres? Wywala mi błąd. Za to trop ciekawy :)
  • Poziom 13  
    Oto chodziło Bruum! Spróbuje dowiedzieć się jeszcze o cenę. Jeśli ktoś ma w zanadrżu (nie wiem jakie rz, czy ż) "asa w rękawie", to piszcie.
  • Poziom 23  
    Oj-może Ci trochę zapał opaść jak już poznasz ich ceny. Ale jeśli nie stanowi to strasznego problemu, to postaraj się przekonać siebie/klienta do tego zakupu. Jak nie trafi go piorun to będzie chodził i chodził, a i w deklarowane parametry można całkowicie wierzyć. Jak tylko mogłem, to dawałem sprzęt od nich i nigdy nie robił kłopotów. Powodzenia!
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    Witam
    A może zamiast zwrotnicy zastosować jeden konkretny wzmacniacz. Są takie, do którego można podpiąć kilka anten. Dodatkowo można wzmocnić każdy kanał oddzielnie, odseparować go. Mniej kombinacji a i efekt lepszy. Ja staram się zawsze kłaść coś takiego. Telkom ma taki wzmacniacz. Dla mnie jest świetny. Staram się z takiego korzystać to jest taki symbol jego WWK-861.
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Jak dla mnie BOMBA :crazyeyes: ... a i cena niewysoka :spoko:
    Czyli pod to urządzenie teraz wystarczy podłączyć rozgałęźniki (do abonentów)?
  • Poziom 26  
    Witam
    Ja ostatnio zrobiłem 10 gniazd i wzmocnienie było prawie na minimum.
    Do tego wzmacniacza możesz podłączyć multiswitch, albo zwykły rozgałęźnik. W zależności czy chcesz, aby także szedł sygnał satelitarny w tej instalacji. Myślę, że spokojnie powinien wystarczyć.
    Zobacz rysuneczek ze strony producenta: http://www.telmor.com.pl/WK/dokumenty/Telmor_01035.jpg
  • Poziom 13  
    Dzięki BRUUM, PIOTREL, PAJO21, KONDENSATOR za udział w temacie. Zostałem oświecony:D

W związku z powyższym temat zamykam:!: