Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio samochodowe do 400 zł Pioneer JVC Sony Alpina. Jakie??

k.adamczyk 24 Apr 2007 22:31 3699 1
    k.adamczyk
    Level 11  
    Witam od kilkunastu dni poszukuję jakiegoś fajnego radia do samochodu. Niech mi ktoś podpowie co najlepiej wybrać.
    Zawsze uważałem Pioneera za najlepsze ( czytaj najłatwiejsze do obsługi, z dobrym dźwiękiem, bezawaryjne).

Przeglądam oferty na allegro i taie widzę dla siebie opcje (proszę o wskazanie najlepszego, lub uszeregowanie od najlepszego do najgorszego). Może z jakimś komentarzem. Z góry wielkie dzięki!!!

Więc co wybrać:

- PIONEER DEH-3900MP za 369zł
    - SONY CDX-GT30RN za 365zł
    - SONY GT-310 za 385zł
    - SONY GT-212 za 324zł
    - JVC KD-G331/332 za 299zł
    - JVC KD-G421 za 319zł
    - JVC KD-G431 za 385zł

- ALPINA POWYŻEJ 400 I NIE WCHODZI W GRE.
    Nie jestem jakimś tak audiofilem i radyjko będzie grało na standardowych głośnikach gdyż chodzą całkiem całkiem w Oplu Vectrze.
    Kenwood'a nie chcę bo ma kolega i strasznie kiepsko mu gra! Czekam na sugestie
    djvigo
    Level 12  
    Witam posiadam sprzęt JVC G322 mp3 wma rds korektor też gra na standardowych głośnikach w Golf III i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony .Mp3 chodzi bez zarzutu czyta każdego rodzaju płyty czy to oryginalne czy też nagrywane cd-r czy też cd-rw moc 4x50W w zupełności wystarczy (moc głośników 2.5 razy większa jak moc wzmacniacza) czyli teoretycznie może pociągnąć 120W głośniki. Gwarancja na 3lata to też duży plus w zestawie złączka iso. Regulacja głosu z pomocą gałki a nie przyciskami co znacznie ułatwia sprawę.