Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe do 400 zł Pioneer JVC Sony Alpina. Jakie??

k.adamczyk 24 Kwi 2007 22:31 3330 1
  • #1 24 Kwi 2007 22:31
    k.adamczyk
    Poziom 10  

Witam od kilkunastu dni poszukuję jakiegoś fajnego radia do samochodu. Niech mi ktoś podpowie co najlepiej wybrać.
    Zawsze uważałem Pioneera za najlepsze ( czytaj najłatwiejsze do obsługi, z dobrym dźwiękiem, bezawaryjne).

Przeglądam oferty na allegro i taie widzę dla siebie opcje (proszę o wskazanie najlepszego, lub uszeregowanie od najlepszego do najgorszego). Może z jakimś komentarzem. Z góry wielkie dzięki!!!

Więc co wybrać:

- PIONEER DEH-3900MP za 369zł
    - SONY CDX-GT30RN za 365zł
    - SONY GT-310 za 385zł
    - SONY GT-212 za 324zł
    - JVC KD-G331/332 za 299zł
    - JVC KD-G421 za 319zł
    - JVC KD-G431 za 385zł

- ALPINA POWYŻEJ 400 I NIE WCHODZI W GRE.
    Nie jestem jakimś tak audiofilem i radyjko będzie grało na standardowych głośnikach gdyż chodzą całkiem całkiem w Oplu Vectrze.
    Kenwood'a nie chcę bo ma kolega i strasznie kiepsko mu gra! Czekam na sugestie

0 1
  • #2 25 Kwi 2007 11:02
    djvigo
    Poziom 11  

Witam posiadam sprzęt JVC G322 mp3 wma rds korektor też gra na standardowych głośnikach w Golf III i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony .Mp3 chodzi bez zarzutu czyta każdego rodzaju płyty czy to oryginalne czy też nagrywane cd-r czy też cd-rw moc 4x50W w zupełności wystarczy (moc głośników 2.5 razy większa jak moc wzmacniacza) czyli teoretycznie może pociągnąć 120W głośniki. Gwarancja na 3lata to też duży plus w zestawie złączka iso. Regulacja głosu z pomocą gałki a nie przyciskami co znacznie ułatwia sprawę.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo