Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

passat b5 centralny z kluczyka przestal dzialac

Szymon 24 Apr 2007 22:50 3913 6
    Szymon
    Level 20  
    witam trafilo mi sie na paska :cry: nie dziala centralny to znaczy po zamknieciu kluczykiem zamyka tylko bagaznik (kombi). Zaden z silownikow nie dziala. Dioda SAFE od fabrycznego alarmu tez nie dziala, otwieranie klapki od wlewu paliwa rowniez nie dziala. Sprawdzilem wszystkie bezpieczniki sa ok. Wyciagnalem takze ten smieszny modul pod nogami kierowcy i wyglada na ok zadnego zawilgocenia i uszkodzen typu rdza szkodenia mechaniczne. Pomocy plisssss passat rocznik 97/98
    prez8s
    Level 33  
    Ja nie wiem, te passaty tak mają, centralny to pierwsza bolączka jaka w nich wychodzi, ojciec ma takiego paska i ma problem z zamykaniem, kuzyn ma takiego i to samo, znajomy ma i tez ma problemy. Poprostu jest to jakaś wada fabryczna.
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ameryki nie odkryłeś - każdy warsztatowiec wie o co chodzi... a co do poprawek całej owej instalacji - to mało komu się chce.
    Szymon
    Level 20  
    co do centrala to juz dziala i klapka wlewu rowniez. Wiazka kabli przyrdzewiala i urwal sie jeden z przewodow zasilajacych. Natomiast nie dziala dalej pilot i alarm fabryczny. Sprawdzalem KTS'em firmy BOSCH i : Pilot dziala bo tester widzi sygnal , natomiast co do sterownika comfort raz go widzi raz nie wiec mysle ze padl sterownik comfortu. Mam pytanko czy ktos robil moze taka przerobke zeby po podaniu sygnalu zewnetrznego oszukac sterownik by zadzialalo zamykanie szyb?
  • Helpful post
    Sady
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Wymiana sterownika i części wiązki kabli - najlepiej.
    Szymon
    Level 20  
    3 dni determinacji ale klient zadowolony az pod sufit skakal :D. Samochod dziala przyczyna: ktos zakladal radio i co ? i zmostkowal przewod ACC i REM (nie ze zamienil tylko zlaczyl oba przewody razem) co sie wiazalo z tym , ze komputer myslal ze jest przekrecona stacyjka i nie dzialal fabryczny alarm z comfortem . Da nam fachowcow. Wazne ze klient zadowolony. Pozdrawiam Szymon