Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Vectra B - jakie radio i glosniki?

pionas88 26 Apr 2007 10:14 5334 2
    pionas88
    Level 10  
    Witam!

Na początku chcę poinformować iż mam Opla Vectre B (sedan, 97r)

Chciałbym zmienić obecne radio i głośniki (a w zasadzie to głośnik ;) ).
    Samochodem jeździ mężczyzna po 40 nie lubiący głośnej muzyki i nastolatek lubiący głośną muzykę :).

W samochodzie jest sterowanie z kierownicy i panel do radia dlatego interesuje mnie takie radio które będzie współgrało z tym. Radio może być na kasety albo na CD (wolałbym to drugie...).

To tyle o radiu. Teraz głośniki....

W bagażniku nie może być tuba bo bagażnik zawsze jest zajęty... Związku z czym pozostaje jedynie nagłośnienie przednich drzwi i ew. tylnich...

No i teraz pytanie. Jaki zestaw dać (tj. jakie radio i jakie głośniki?)

Cena max do 1000zł. Ale prosiłbym nie sugerować od razu z "górnej półki" tylko tak mniej więcej w takich przedziałach:
    do 300zł + radio
    od 300zł do 500zł + radio
    od 500zł do 700zł
    od 700zł do 1000zł

Dziękuję i pozdrawiam
    crazy_88
    Level 42  
    Osobiście wziął bym radyjko pioneer deh 3900 do tego wzmacniaczyk i jakiś dobry przodzik czyli np helixy blue 62 i do tego jakiś wzmak audiosona lub signata w używce.
    denzi
    Level 19  
    A ja bym polował na fabryczne radio CDR500(fabryczne sterowanie MIDem i kierownicą), ale tylko od Siemensa, ma już niezłą moc jak na fabryczne oraz bardzo przyjemne brzmienie. Jeśli zależy Ci na bajerach i niskiej cenie, to Kenwood z tańszych modeli. Niezłą, ale drogą opcją jest Alpine + moduł sterujący kierownicą i MIDem.