Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Haier - wibruje za bardzo

26 Kwi 2007 14:48 3416 10
  • Poziom 9  
    Witam moze ktos zna przyczyne dlaczego moja pralka zaczeła przy wirowaniu trzasc sie tak bardzo ze sie az przesuwa?? dziekuje za odpowiedzi

Moderowany przez skryn:

Tytuł poprawiłem oraz przeniosłem z AGD.

• Poziom 22  
    Jaka pralka? A wodę dobrze spuszcza?
  • Poziom 9  
    tak wode dobrze spuszcze Pralka firmy haier

Moderowany przez _PREDATOR_:

Jak zaczynamy i kończymy zdanie?
    Interpunkcja się kłania!

• Poziom 32  
    Sprawdź amortyzatory czy się już nie wykańczają.Pozdrawiam.
  • Użytkownik obserwowany
    Najprwdopodobniej to amortyzatory, lub jeden znich.

[_P_]
  • Poziom 14  
    Sprawdź amortyzatory. Czy chodzi sztywno czy luźno. Jeśli luźno to trzeba wymienić amortyzatory najlepij obydwa. Sprawdź czy pompa dobrze odpompywuje wode może być przydkatny filtr. Zdejmij pasek łączący silnik z kołem bębna obróć kołem bębna jeśli będzie bęben głośno się kręcił to trzeba wymienić łożyska na osi bębna i simeryng. Pozdrawiam majsterw1! :-) :D :idea: :D :|
  • Poziom 10  
    Witam. Sprawdź też naciąg paska, zdarza się że zbyt luźny pasek powoduje wibracje. Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Może trzeba po prostu wypoziomować.
  • Użytkownik obserwowany
    Gość pisze żę zaczęła trząść przy wirowaniu więc chyba wcześniej tego nie bylo raczej i napewno facet wypoziomowal jak nalezy chociaż nie napisal ile lat slużyło bo nikomu to nie powinno byc potrzebne
  • Poziom 10  
    Witam

mam podobny problem i doszedlem ze to ciezarek ktory sie zerwal z 2 na 3 sruby mocujace. Dwie sruby z otworow w ktorych byly zamocowane poprostu wydrozyly dziure i wypadly. Beben jest plastikowy i uchwyty tez, kicha... trzeba nowy beben... ale ja sprobuje umocowac to tak jak bylo i blaszkami pozgniatac te uchwyty aby sie nie zsowalo...

pralak ma dopiero 5 lat... a pamioetam stara polska pralke ktora zyla 20 lat i tylko raz na jakis czas lozysko sie zmienialo, grzalke, i 1 raz silnik i pompa wody.

w dzisiejszch czasach wszystko to tylko plastik i elektronika i to sie sypie...
  • Poziom 1  
    Jezeli pralka jest nowa to typowym problemem jest niewyjecie srub przytrzymujacych beben w transporcie. one blokuja pozniej wirowanie, spowalniajac je znacznie i powodujac ogromne wibrowanie, nawet 'tanczenie' pralki. pozdrawiam