Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AF-7018UCI nie zapamiętuje

26 Kwi 2007 15:55 798 3
  • Poziom 18  
    Trafił do mnie tuner jak temacie na wyświetlaczu 8888,więc próbowałem mu wgrać soft.Niby wszystko idzie ok.ale na koniec wywala komunikat "IRD No response" i nadal 8888 i nie uruchamia się.Postanowiłem mu wrzucić flesza przez jtaga i wszystko poszło jak trzeba.Tuner się uruchomił i po podłączeniu anteny działa,jednak gdy próbuje mu wgrać jakiś nowszy soft znowu wywala mi komunikat "IRD No response" pojawiają się 8888 i tuner się nie uruchamia.Najgorsze jest to że gdy chcę zmienić cokolwiek z pilota w menu,dane transpondera,zegar,edycja programu wszystko jest prawidłowo do momentu gdy chcę wyjść pojawi się zapisywanie ustawień,wtedy tuner zawiesi się na chwilę,wyłączy się ,pojawią się 8888 i więcej się nie uruchomi.Jednym słowem jak mu zaprogramuje flash-a to działa jak próbuje coś zmienić to nie potrafi tego zapisać.

• Poziom 35  
    Może masz coś z kablem , wgraj soft autoarionerem , zobacz czy nie masz na ekranie przydźwięku z sieci - wina zasilacza np. elektrolity na lini 7V .
  • Poziom 18  
    Kabel jest sprawny na innych tunerach działa,problem jest w tym,że tuner niczego nie zapamiętuje.Gdy próbuję cokolwiek zmienić pilotem np.tapetę czy zegar przy próbie wyjścia z MENU pojawia się napis zachowywanie jest on przez ok.20s.następnie tuner wyłączy się na wyświetlaczu 8888 i już go więcej nie załączymy.

• Poziom 35  
    Po wgraniu oryginału 7018.bin także nie da się nic zmieniać ? czy dopiero po zabawie z softem alternatywnym i komunikatem jak w Twoim opisie .
    No i co z tym zasilaniem filtracja ok ?