Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarko-zamrażarka BOSCH nie działa mimo naprawy panów X

26 Kwi 2007 18:49 2466 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    W piątek chciałam trochę odszronić sobie lodówkę i przy pomocy nieodpowiednich trochę narzędzi, odszraniałam. Okazało się, że przebiłam którąś z tych rurek w kształcie "esów" - w niedzielę zorientowałam się, że lodówka nie działa, dopiero w poniedziałek ją odłączyłam, a we wtorek przyszli panowie. Zakleili szczelinę, która zrobiłam (tylko jedna, a jest ich 3), bo tylko z niej ciekł olej.
    W środę napełnili gaz, ale okazało się, że sprężarka się zatarła, założyli nową, zapłaciłam 500 zł. Lodówka działała do rana. Później jeszcze raz ją włączyłam i znów działała ze 3 godz, nawet pojawił sie szron w zamrażalniku, po czym znowu przestała działać, nie słychać jej pracy, ale światełko się pali.
    Proszę o pomoc, nie znam sie na tym, a nie chcę, żeby panowie, którzy ponownie mnie jutro odwiedza, wciskali mi kity. Proszę o opinie tych, którzy mają pojęcie o tym, co piszę. POMOCY!

Moderowany przez skryn:

Treść wiadomości, poprawiłem na "czytelną" :|

• Poziom 1  
  • Poziom 22  
    Myślę że pracująca przez kilka dni chłodziarka z dziurą w parowniku opiła się porządnie wody. Samo załatanie dziury to nie problem, gorzej z pozbyciem się wilgoci. W zatarcie sprężarki to nie za bardzo wierzę, za duży zbieg okoliczności.
    Jak już się wydało za naprawę 500 zł to bym brnął dalej i stanowczo zareklamował wykonaną usługę u panów xx szczególnie że takie naprawy daje się wykonać skutecznie.
    pozdr. Andrzej
  • Poziom 2  
    dziekuje za rady , oczekuje jeszcze na jakies opinie , dziś panowie X po południu mnie odwiedzą , mam nadzieję!!!!

pozdrawiam
  • Poziom 15  
    27 kwi 10:50 Re: Chlodziarko- zamrazarka BOSCH nie dziala .... Witam . W tym przypadku moze to byc zeczywiscie zbieg okolicznosci , poniewaz lodowka pracowala 3 godz. i zalodzila a potem sie wylaczyla inie dziala , moze to byc wina sensora. Mysle , ze Ci fachowcy dokonaja skutecznej naprawy. Bosch . to b. dobra firma. Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Witam

Lodówka już działa , okazało się że była wilgoć , panowie wymienili filtr i napełnili jeszcze raz dazem i jak narazie to 2 dzień działa

pozdrawiam i dziekuje za rady:D