Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

centralny zamek nie otwiera drzwi pomocy

26 Kwi 2007 21:57 3565 5
  • Poziom 16  
    Witam w ostatnich dniach pojawił się mi problem z centralnym zamkiem w Audi 80 b3 to znaczy podczas zamykania wszystko jest ok ale podczas gdy chcę otworzyć drzwi przez pilot (oczywiście centralke mam na pilota) to nie otwiera mi drzwi coś się mi wydaje że chyba siadła mi pompka ale nie jestem pewien jeśli ktoś wie co może być tego przyczyną to proszę o pomoc jeśli trzeba więcej informacji na temat centralki to piszcie a ja wszystko podam pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 17  
    Wszystko wskazuje na to że to pompka. Jest już słaba, łatwiej jej zamknąć niż otworzyć. Zwróć uwagę, czy podczas otwierania drzwi pilotem słychać na zewnątrz pracę pompki. Możesz też banalnym sposobem sprawdzić pompkę - wsadź kluczyk w drzwi i sprawdź czy otworzy wszystkie drzwi :D
    Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    ostatnio mialem awarie pompki w B4, tez wlasnie zamykalo ale nie otwieralo, rozebralem, wymienilem jeden z tranzystorow zalaczajacych i smiga :)
  • Poziom 16  
    dzisiaj rano jak otwierałem auto to już wszystko było dobrze centralka otwierała się idealnie ale znowu coś się zepsuło jak samochód postał chwilkę do słonka gdy otworzyłem samochód kluczykiem to po tym centralka działała odpowiednio zauważyłem że tylko czasami nie chce mi otwierać drzwi a czasami wszystko działa bdb
  • Poziom 25  
    Sprawdź czy nie ma wilgoci w okolicy pompy C.Z.
  • Poziom 28  
    Zacznij od tego i sprawdź długość impulsów podawanych przez radiowy sterownik centralnego zamka (pompy). Stałe czasowe mogą zmieniać się w funkcji temperatury. Jeżeli jesteś biegły w elektryce (elektronice) możesz obejść elektronikę pompy ( w B3 jest prosta) i sterować bezpośrednio przekaźniki silnika pompy. Nawet uszkodzona elektronika pompy (w takim układzie z pilotami) nie dyskredytuje jej i można ją używać. Kwestia dobrania właściwej długości impulsów zamknij/otwórz.