Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

naprawa agregatu ,od czego zacz望

27 Kwi 2007 16:01 7114 6
  • Poziom 10  
    witam mo瞠 mi ktos pomo瞠 . agregat nie daje pr康u ,zal帷zam schemat tej pr康nicy. po uruchomieniu by這 380v , po za陰czeniu do sieci 250 , a po chwili ni dawa wog鏊e pr康u
  • Poziom 19  
    Powiem tak jak w bajce o jacusiu. Ja cus tu nie kumam.,
    A mianowicie jesli wystartowa silnik agregatu i ten si wzbudzi. Skoro dawa na wyjsciu napi璚ie to po co w陰cza貫 go do sieci.
    Je郵i ta sie by豉 pod napi璚iem cho熲y jednej fazy to na pewno masz spalone wzbudzenie pr康nicy. A 瞠 jest to pr康nica tr鎩fazowa to niestety ale jest bardzo prawdopodobne 瞠 polecia造 wszystkie trzy. w zesz造m roku mia貫m identyczn zabaw z takim agregatem tyle 瞠 angielskim i tam by造 zabezpieczenia i one polecia造. Ruscy nie bawi si w zb璠ne dodatki.
    Posprawdzaj wszystkie diody i uzwojenie wzbudzenia i daj znac jakie wyniki to moze co ci poradzi.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    z tym w陰czeniem do sieci to nie do ko鎍a jest tak , poniewa 瞠by to za陰czyc , to tszeba najpierw od陰czy zasilanie z g堯wnej lini , dopiero wtedy moge za陰czyc agregat , inaczej sie nieda
  • Poziom 23  
    Czyli bez obci捫enia mia 380v, pod obci捫eniem spad這, a czy po tych eksperymentach to bez obci捫enia wzbudza si? Je郵i nie, to tak jak przedm闚ca napisa-na pocz徠ek diody. Ale je郵i si wzbudza, to przyj瘸豚ym si czy kto nie zamieni np. pocz徠k闚 z ko鎍ami uzwoje pr康owych tas-闚. Og鏊nie prawid這wo軼i po陰cze.
  • Poziom 10  
    usterka zlokalizowana , spalone by這 urz康zenie do kt鏎ego s pod陰czone czujniki z silnika, za陰czy貫m fotki na kt鏎ych wida to co sie spali這, od陰czy貫m to , daje napi璚ie takie jak trzeba , czy by mog這 by bez tego , z wykszta販enia jestem murarzem i sie na elektronice zbytnio nie znam .

Prosz NIEZWΜCZNIE poprawi b貫dy!
    [jankolo]
    Za陰czniki:
  • Poziom 11  
    ja taz mam proble mie daje pradu znaczy daje ale bardzo ma造 ok 20V jesli by mog mi ktos pomoc to prosze napisac na gg do mnie oki moj numer to 7178274 pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Kolego Pela-wi璚ej szczegu堯w, jaki agregat, najlepiej par fotek tylko w mniejszym rozmiarze 瞠by nie chcia這 punkt闚.