Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N70 - problem z zasilaniem :(

27 Kwi 2007 22:03 984 3
  • Poziom 1  
    Witam,

Mam problem z nokią n70. Problem dotyczy baterii. Zarówno na baterii którą miałem w zestawie jak innych bateriach min z n-gage i z funkiel nówki n70 telefon w czasie czuwania wytrzymuje maksymalnie 9 godzin:( Oczywiscie nie ma wlaczonych zadnych aplikacji w tle... pytanie: co moze byc pzyczyną? Wszystkie baterie ktore sprawdzalem na tym telefonie są oczywiście oryginalne. Co dalej? Jest jakieś rozsądne rozwiązanie? czy lepiej zmienić telefon?
  • Poziom 15  
    Najlepiej oddac na gwarancje jesli jeszcze jest wazna jesli nie no to do serwisu napewno cos z tym zrobia. Moze jakas zwara jest powoduje rozladowywanie bateri??
  • Poziom 13  
    Witam, pracowałem w serwisie nokii jakis czas,
    problem wygląda na jakieś zwarcie-bardziej sprawa sprzętowa albo stary soft, ale UWAGA !!!!! warto też wyłączyć tryb 3G w ustawieniach sieci (przełacz sie na tryb GSM TYLKO) !!!! jeśli mieszkasz daleko od stacji bazowej BTS (czyli dla 3G nazwa nosi Node B) to telefon cały czas szuka bezskutecznie UMTS'a i musi co chwile przełaczać sie na GSM a to kosztuje sporo energii-w czasie szukania sieci telefon pobiera ok 250mA prądu, w stanie czuwania średnio 2...5mA zatem nic dziwnego że trzyma ok 9h.
    Pozdrawiam i mam nadzieje ze podziała.
  • Poziom 15  
    Ja jednak stawial bym na zwarcie.