Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

passat ustawienie kąta kierownicy błąd czujnika

28 Kwi 2007 10:07 4333 6
  • Poziom 14  
    witam-czy potrafi ktos po ludzku krok po kroku opisac proces ustawienia kierownicy w paasacie?Cały czas swieci mi się kontrolka esp i abs.Postepujac zgodnie z procedura pobrana z ktoregos watku elektrody niestety za zadne skarby nie chce to działać.Postepowalem według schematu:1)wchodze w abs,2)kasuje błedy,3) wchodze w 11 login,4)wpisuje kod 40168 ,5)wchodze w zakładke 04 ale za diabla nie moge tam wpisac kanału 60.Prosze o porade znawców tematu-pozdrawiam
  • Poziom 14  
    czyli z tego co piszesz i co wyczytalem na stronie podanej przez ciebie wynika ze wszytsko robilem dobrze tylko grupa 001 zamias 060 i bezie grało?
  • Poziom 14  
    witam ponownie ni i lipa........postepuje zgodnie z instrukcją podana przez kolege wyżej i za zadnego diabła nie chca kontrolki zgasnąc. Na samym koncu wpisując grupe 001 w pozostałych okienkach na brązowo wyskakuje"bład" bład"bład"
  • Poziom 16  
    Jeszcze raz tlumacze:
    - odpal auto
    - skrec kierownica jeden peny obrot w prawo i w lewo
    - jedz prosto nie szybciej niz 20 km/h
    - zatrzymaj sie z kolem kierownicy ustawinym prosto
    - nie ruszaj kierownicy
    - nie wylaczaj silnika
    - wejdz do ABS [03]
    - wejdz w Login [11]
    - wpisz 40168 i zatwierdz
    - wejdz w Basic Settings [04]
    - wybierz grupe 001
    - poczekaj chwile (zobacz co jest napisane w okienkach)
    - wyjdz z Basic Settings i z ABS
    - mozesz wylaczyc silnik a nastepnie odpalic auto i sprawdzic Twoja robote.

Koniec.

Zdaj relacje.
  • Poziom 33  
    hm ciekawe... ale moze podaj jaki dokładnie bład wyswietla ci sterownik abs
  • Poziom 14  
    witam mam pytanie bo mam podobny problem w passacie b7 że wychdzi mi usterka czyjnika koła kierownicy G85 brak sygnału lub adaptacja. Czy w wartościach zmierzonych nie powinna mi wskazywac jakaś wartośc przy ruszaniu kołem kierowanicy gdy nie jest ustawiony kąt kierownicy czy właśnie twdy pokazuje cały czas wartośc 0.?? Może juz ktoś miał problem z tym czujnikiem. Nie chce mi sie troche wieżyć żeby się uszkodził bo nie maiał za bardzo powodu a samochód stał długa z rozpiętym akumlatorem.