Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt Munchen CD51

29 Apr 2007 09:31 2692 7
  • Level 2  
    Mam problem z radiem Blaupunkt Munchen CD51.
    Nie mam pojęcia jak ustawić kontrast wyświetlacza w tym modelu i jak wejść w opcje zmian rodzaju dzwięku (classic,techno.....itp.)
    pomoże mi ktoś????
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 2  
    przejrzałem instrukcje i niema nic na ten temat.
  • Level 43  
    W takim razie nie ma takich funkcji w tym radiu, to ma grać a nie łupać i świecić ;)
    Jest za to korektor cyfrowy i wiele pożytecznych funkcji.

SławeK
  • Level 2  
    no z tym graniem się zgodzę bo po to jest radyjko,ale sęk w tym że słabiutko widać co jest wyświetlane,w nocy jako tako ale w dzień tragedia.
    W instr. nie było tez nic o zmianie rodzaju dźwięku,a słyszałem że jest taka opcja...
  • Level 2  
    W blaupunktach jest cos takiego jak angle(w menu)tak jak by zmiana katu wyswietlania-tzn zmieniajac wartosci widzimy lepiej pod innym katem i jeszcze brightness tez powinno byc.Co do tych ustawien dzwieku nalezy przytrzymac dluzej audio i sa tam zdefiniowane ustawienia jak i mozna wprowadzic wlasne. Pozdrawiam
  • Level 2  
    no i pewnie mi nikt nie uwierzy,ale nie mam tej funkcji "angle".Strasznie jestem rozczarowany tym radiem,jednak co pioneer to pioneer:)
    miałem pio DEH 3300R - stary model,ale to było dopiero radio...
  • Helpful post
    Level 18  
    Przecież Munchen CD51 jest takim słabo wyposażonym modelem z linii funline 3 - Ma całą płytę analogową jak wszystkie CD31 - nie ma w związku z tym ani korektora dźwięku, ani regulacji kąta lub jasności wyświetlacza...
    A przy okazji pewnie masz wypalone żarowki podświetlenia LCD;