Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porownanie Fender Squier champ 15 i piec własnej roboty

seven01 30 Kwi 2007 20:14 1416 0
    seven01
    Poziom 20  
    Witam Szanownych kolegów. Jest to temat ciekawostka, pragne w nim przedstawic porownanie pieca z rodziny fendera i mojej konstrukcji.

1. Fender Squier champ 15 15watt 20 centymetrowy klajniak czemu go nabylem. Hmmm moj ojciec sie uparł na niego gdyz nie odpowiadala mu moja konstrukcja. Wiec wydumał, ze jak kupi sobie firmowy piecyk bedzie miał dobrze. koszt 250 z przesylka :)

2. Samoroba, Preamp konstrukcja janka na bc550 , koncówka jabel j35, głosnik 30 cm jakis jakis jakis z niemiec badziew.

Do rzeczy. Nagrałem probki dzwiekowe poprzez mikrofon podlaczony dokarty dziekowej. Mikrofon jest kiepskiej jakosci wiec dzwiek nie powala. W realnym odsłuchu osobiscie nie chcial bym nasikac na to cos z rodziny fender-a. Jest 5 probek. 2 na czystym kanale, 3 przestery. Z racji tego ze moj piec nie posiada wbudowanego przesteru 2 sa nagrane przy urzyciu efektu zoom505 a 1 to wspawany w fendera efekt. potencjometry od barwy zostały ustawione w środkowym połozeniu.

Drodzy koledzy porownujcie dzwiek a nie technike i umiejtnosci gry, nie jestem gitarzysta.
    Załączniki: