Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MP4 ze slotem na karte pamięci SD/MMC problem

30 Kwi 2007 22:48 1653 4
  • Poziom 13  
    Witam.
    Mam otóż taki problem że jak włoże w gniazdo do mp4 karte pamięci kingstona 512 mb to gdy chce odtworzyc zdjęcia na mp4 w formacie jpg oczywiście odtwarza takie zdjęcia moja mp4-ka włączam zdjęcia w menu i wyskakuje card error a na pewno wiem że odtwarza i karta nie jest pobrudzona nic dodam jeszcze że mam go na gwarancji 2 lata co może byc przyczyną że nie chce wyświetlac zdjęc i nie wykrywa karty pamięci tak jak by tam jej nie było.
    Pozdrawiam.:cry:
  • Poziom 20  
    Uwalony soft.
    Oddaj na gwarancje, mają 14dni roboczych na naprawe:)
    pzdr B223
  • Poziom 13  
    barti223 napisał:
    Uwalony soft.
    Oddaj na gwarancje, mają 14dni roboczych na naprawe:)
    pzdr B223

Witam.
    Czyli nici z uaktualnienia softu na własną ręke mam nawet w instrukcji obsługi napisane krok po kroku jak zaaktualizowac soft w mp4 jak by mp4 nie działała poprawnie , narazie wysłałem meila do firmy zobaczymy co odpowiedzą :D.
    Pozdrawiam.:|
  • Poziom 13  
    Witam.
    Poradziłem sobie z mp4 ze slotem kart SD winą było oprogramowanie wysłała mi firma i wszystko w porządku tylko jeden mankamnet jest biały wyświetlacz, ale wszystkie funkcje moge włączyc ale na czucie czyli nic nie widac (biały ekranik) co się stało z mp4 ??.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 13  
    Witam.
    Temat uważam za zamknięty oddałem na gwarancje stwierdzili że jest nie do naprawy przysłali mi nowy. Moderatorów proszę o zamknięcie tematu.
    Pozdrawiam.