Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Indesit WIL85 - prosze o pomoc

Pisklak 01 Maj 2007 20:46 1864 4
  • #1 01 Maj 2007 20:46
    Pisklak
    Poziom 16  

Witam, mam problem z ta pralka a mianowicie, ktoregos dnia poprostu beben pralki spadl, zeslizgnela sie jedna sprezyna trzymajaca beben. Udalo sie go wlozyc spowrotem na miejsce lecz schody dopiero sie zaczely. Pralka podczas prania zaczela nabierac tyle wody ze sie przelewalo :D (biedni sasiedzi) :P Okazalo sie ze oberwaly sie tez wezyki od jakiegos czujnika poboru wody czy cos, ale takze i to udalo sie naprawic, lecz i tak to nic nie dalo, programator szala, to znaczy tak, przez pierwszy cykla prania, czyli "pranie wstepnye" niby wszystko bylo wporzadku ale przy trybuie pracy "prania zasadniczego" kontrolki zaczely szalec. Zadzwonilismy po fachowca, raz cos pogrzebal przy silniku, niby mialo dzialac no ale pralka raz prala a raz nie, jak jej sie chcialo, znowu wiec zadzwoniolismy po fachowca, znowusz cos pogrzebal i mowil ze bedzie dzialac, zatrzymalismy go i chcielismy puscic pranie przy nim i okazalo sie ze znow nie dziala. Po jego glebszych ogledzinach doszedl do wniosku ze prawdopodobnie bedzie musial wymienic jakas pradniczne czy cos w tym stylu, ale nei mozna jej kupic osobno tylko trzeba caly silnikj a koszt tego bedzie okolo 400zl. Czy to moze byc prawda? Czy moze byc jakas inna przyczyna tego iz p[ralka nie chce dzialas. Ahh bo nie dopisalem ze po tym jak fachowiec sie zabral pralka nei pierze juz w ogole, tdiodki caly czas szaleja. Prosze bardz o pomoc gdyz nie wiem czy faktycznie trzeba wykladac te 400zl aby pralka dzialala. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

0 4
  • #2 01 Maj 2007 21:03
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 02 Maj 2007 10:42
    Pisklak
    Poziom 16  

Jesli chodzi o te kontrolki to migaja jak szalone, zielona nad ktora jest obrazek zelaska i czerwona od blokady dzwiczek chyba. A czy Ty sie zajmujesz naprawami pralek? Bo widze w opisie ze jestes z podkarpacia, nie sugerowac sie tym ze u mnie w opisie jest napisane w-w.

0
  • Pomocny post
    #4 02 Maj 2007 10:51
    313094
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 02 Maj 2007 10:54
    Pisklak
    Poziom 16  

Niestety nie ma nowych wiadomosci :(

0