Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z filmami na TV Out Nvidia GF4 MX440

maras52 02 May 2007 01:39 1176 2
    maras52
    Level 14  
    Tak jak w temacie tylko obraz mam nawet kolorowy.
    Wlaczam playera (Subedit dokladnie) daje na fullscreen i co powieksza mi sie na monitorze a na TV jest caly czas tapetka.
    TV tool caly czas sie wysypuje (wyslij komunikat o bledzie do ms...)
    Mam jakis stary TV Anitech i stery taki jakie chce TV tool 9.7

Jak zrobic by ogladac filmy na TV a nie na monitorze ?
    andrewn
    Level 18  
    Wejdź na właściwości katy graficznej, zakładka zaawansowane i tam napewno będzie podany skrót klawiszowy który przełącza sygnał z monitora na TV. Kiedyś używałem tej karty i coś mi świta że to był Ctrl + F4 (nie jestem pewien. Sprawdź w wty miejscu o którym piszę.

Pozdrawiam
    pfl75
    Level 13  
    TV Tool nie jest właściwie potrzebny, dobre stery załatwiają sprawę całkowicie, ściągnij sobie stąd: http://www.nvidia.pl/page/drivers.html po czym proponuje ci ustawić ekrany w tryb DualView (pewnie masz to i teraz ustawione...), jeśli chcesz oglądać sobie filmik na TV to wtedy po prostu przenieś sobie SubEdita na ekran TV czyli przeciągasz go myszką w prawo na ekran dodatkowy w tym przypadku TV i już :) Jest to o tyle ciekawe że ekran kompa jest "wolny" a film odtwarzany jest tylko na TV - na monitorze możesz sobie robić coś innego :) Sam mam tą samą kartę i używam tego rodzaju odtwarzania pod BSplayer i pod SubEdit jak i innymi odtwarzaczami.
    Pozdro.

ps. Ciekawe efekty przy nowszych sterach daje ustawienie innej rozdzielczości i odświeżania na TV czyli 768x574 (720x574) przy 50Hz (prawie PAL) - obraz naprawdę kapitalny - a ustawienia monitora niezmienione :)