Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Światła dzienne do autka. Gdzie można kupić?

02 Maj 2007 14:31 1180 3
  • Poziom 11  
    gdzie mozna kupic swiatla dzienne do autka? takie zeby byly zgodne z przepisami (moc wielkosc itd) chce zamontowac sobie do samochodzika ale nigdzie nie moge dostac..
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 38  
    allegro.pl tylko zwracaj uwage na homologacje
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 11  
    no wlasnie o to mi chodzi.. na allegro nie ma pewnosci ze homologacja jest prawdziwa i polska.. czesto swiatla sa homologowane w innym kraju i nie zawsze sa zgodne z naszym prawem.. chodzi mi o jakis krajowy sklep internetowy..
  • Poziom 11  
    Witam. Zainstalowałem w swoim punto światła dzienne Wesem, kupione wysyłkowo. Użyłem przekaźnika R 15, który jest w skrzynce bezpieczników pod deską. Dwa styki zasilają odcięte tylne pozycje, a trzeci dzienne z przodu. Cewka jest włączona: jeden do + zapłon i drugi do + świateł pozycyjnych przednich, oświetlenia deski, oświetlenia tablicy. Przez przypadek udało mi się uzyskać efekt zapalania świateł dziennych dopiero po uruchomieniu silnika i dodaniu gazu bo przez pomyłkę wstawiłem przekaźnik na 24 V, który łapie gdy w instalacji jest pow. 13 V. Światła działają następująco: po uruchomieniu silnika świecą tylko dzienne i pozycje tył, gasną gdy włączę pozycyjne albo mijania albo drogowe, gdy jadę na dziennych i chcę mignąć długimi te zapalają się nie gasząc dziennych. Pobiera mi to 42 W, bo wstawiłem w pozycje LED.