Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Front audio i usb panel. Głośniki nie wyciszają się do końca

02 Maj 2007 22:37 1833 5
  • Poziom 12  
    Witam mam takie pytanie>jak podłączam do przedniego panelu audio słuchawki to tylny sie nie wyłącza głośniki sie wyciszają ale nie do końca wygląda to tak jakby sygnał dzielił sie sie na te 2 gniazdka na tylne wyjśce gdzie mam podłączone głośniki i na przednie gdzie podłączam słuchawki co muszę zrobić żeby ten tylny sie wyłączał jak podłącze słuchawki do przedniego panelu audio proszę o pomoc i dziękuje.Płyta główną to Asrock K 8 Upgrade s 754.:|
  • Specjalista elektryk
    Frontowe gniazda pewnie są podłączone do pinów na płycie głównej. Ale po co kombinować, skoro można po prostu wyłączyć głośniki na czas wykorzystywania słuchawek? Chyba gdzieś na głośniku masz stosowne pokrętło albo przycisk?
  • Poziom 12  
    Zgadza sie przedni panel est podłączony do pinów na płycie głównej to tylko wyłączyć głośniki inaczej nie da rady?Nie ma żadnego sposobu żeby samo się wyłączało?
  • Poziom 10  
    W niektórych kartach dzwiękowych da się podobne opcje ustawic w programie do jej obsługi dołączonym przez producenta do sterownika. Poszukaj tam.
  • Specjalista elektryk
    A może masz na głośniku gniazdo słuchawkowe? Jeśli tak, to po włożeniu wtyczki do niego, głośniki się wyciszają.
  • Poziom 12  
    Tak mam w głośnikach gniazdo słuchawkowe.
    Tylko chciałem korzystać z tego frontowego panelu.