Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak ładować baterię do telefonu kom. z uszk. gn. ładowania?

walter5 04 May 2007 00:32 9398 4
 • #1
  walter5
  Level 11  
  Otóż posiadam telefon ale zrąbało się wejście na ładowarke znaczy wszystko odleciało a żevy to przylutować to masakra więc do ładowarki podłączyłę mdwa kabelki i na bateri są 3 złote paski. Jak podłączyć te dwa kabelki z ładowarki do tej bateri aby naąłdowała się ?? Zdjęcie tej bateri narysowane w paincie mniej więcej to wyglada tak !!Jak ładować baterię do telefonu kom. z uszk. gn. ładowania?
 • #2
  Orzel27
  Level 26  
  Bezpośrednio z ładowarki? zapomnij, ładowarka daje o wiele za dużo niż bateria potrzebuje. Załatw drugiego fona, jakiegoś starocia z trzema stykami na to samo napięcie.
 • #3
  walter5
  Level 11  
  Ale ja widziałem jak kumpel tez kabelki podłączał do tych styków ale w telefonie od bateri bo wejście miał zrąbane i mu ładowało ??

  Moderated By Jaś Kula:

  Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php zwłaszcza punkt 11. Nie podałeś w tytule marki i modelu telefonu. Proponuję zmienić tytuł na taki: (marka tel.)(model) - uszk. gn. ładowania - jak ładować baterię? Tymczasowo tytuł już poprawiłem.

 • #4
  Orzel27
  Level 26  
  Co to była za ładowarka i jak długo trzymał? Nie parzyło go czasem w palce po pewnym czasie? Chyba że miał przerobiony zasilacz na napięcie baterii, lecz takie ładowanie może uwalić baterię lub oślepić gdy bateria eksploduje.
 • #5
  walter5
  Level 11  
  Hmm jego telefon to był Alcatel jakiś i ładowarka chyba orginalna ino że z kabelkami nromalnymi nic nie przerabiana no normalnie podlaczał do styków telefonu od bateri baterie nan ie postawiał na biurku i ładowało się :-) jak sie nie myle to do tej pory go tak ładuje bo mu też wejście nie pasowało a mój telefon to Philips fisio 620 znaczy nie mój ino od Mamy !! ;-) dobra ale widzę że chyba nan im nie idzie tak bop już tyla sposobów próbowałem i nie da rady?? A jak bym podłączył do tych styków co było gniazdo ładowania do tych dwóch od płytki głównej to dało by rady ??