Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Golf prędkościomierz. Kontrolka oleju miga. Licznik nie pokazuje prędkości.

04 May 2007 12:59 4585 6
  • Level 10  
    Witam mam problem z prędkościomierzem i kontrolkom oleju która sobie miga po odpaleniu mierzyłem ciśnienie wszystko jest ok.A licznik wogule nie pokazuje prędkości przebieg się zmienia kilometry dzienne też.Auto stało tydzień w warsztacie zmiana głowicy. po wjechaniu w dźóre to się zaczęło a tak było dobrze.Proszę o szybkom pomoc
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    golfy robią od ponad 30 lat więc może sprecyzuj rocznik, silnik
  • Level 10  
    Golf 1.9TD 1993r.
    co do kontrolki to pewnie padł czujnik a brak prędkości spowodowany uszkodzeniem w liczniku aby coś stwierdzić zegary trzeba wyjąć
  • Level 10  
    Dziękuje za pomoc pomału dochodze gdzieś niema styku albo przy alternatorze albo przy rozruszniku.Ponieważ poruszałem tymi kostkami i zgasła kontrolka i pokazały się obroty tylko dokładnie musze się przyjżeć temu gdzie jest brak albo masy albo przejścia.Jeśli ktoś wie dokładnie czy to alternator czy rozrusznik to proszę o pomoc
    to teraz nie wiem o co chodzi. Na początku pisałeś że nie działa prędkościomierz a teraz mowa o obrotach. Jeżeli chodzi o obroty to sygnał brany jest z alternatora. Jeżeli nie ma wskazań obrotomierza to sprawdź czy jest ładowanie
  • Level 10  
    Zapomniałem dodać o obrotach ładowanie raczej jest bo kontrola się przed rozruchem świeci a po nie.Obrotomierz mam elektroniczny.

Dodano po 57 [sekundy]:

A prędkościomierz też nie działa

Dodano po 3 [minuty]:

A prędkościomierz też nie działa

Dodano po 54 [minuty]:

Jednak to były lużne kable .Ale dziękuje za pomoc.