Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

N-BOX I ASTRA

04 Maj 2007 15:16 2025 4
  • Poziom 14  
    Witam.Planuje zakup n-boxa tego standardowego co daja,ale chce miec tez mozliwosc ogladania kanalow z ASTRY,pytanie wiec czy jest to mozliwe,co trzeba kupic,ile to bedzie kosztowac,i czy wogole bedzie dzialac jak trzeba.
  • Poziom 16  
    Będzie działać idealnie jak kupisz dobry przełącznik np.Axing .Na tych zwykłych i tanich nie działa .
    Informacje pewne i sprawdzone wiele razy ...
    Astrę będziesz miał powyżej 500 kanału , ale najpierw ustawić porty .
  • Poziom 14  
    czyli trzeba kupic ten przelacznik,i drugi konwerter tak? a nie lepiej kupic podwojny konwerter?
  • Poziom 28  
    Ci co montują mówią że lepiej zastosować drugi konwerter i zestaw montażowy.Przed zainstalowaniem n-boksa należałoby sprawdzić odbiór bez przełącznika z jednego Astra z drugiego Hotberd a potem zainstalować przełącznik jaki ci doradza -kelkeszą-i postępować zgodnie z jego radami.
  • Poziom 14  
    To ja juz zupelnie nie wiem nic. Zaczne wiec od samego poczatku chce wybrac miedzy n-boxem a cyfrowym polsatem,n-boxa wolabym gdyz wychodzi taniej abonament za te kanaly ktore chce niz polsat cyfrowy,ale chcialbym tez ogladac od czasu do czasu niemiecki RTL z uwagi na wyscigi Formuły1,ale musialbym dokupic dodatkowe wyposazenie,a za cyfrowym polsatem przemawia na korzysc to ze jest polsat ktorego nie ma na innych platformach,a na polsacie rowniez sa wyscigi Formuły1,oczywiscie mozna ogladac Polsat droga naziemna,ale jakosc obrazu jest niezadowalajaca. Wiec prosze o rade co lepiej N-boxa czy Cyfrowy polsat wybrac?

Dodano po 12 [sekundy]:

To ja juz zupelnie nie wiem nic. Zaczne wiec od samego poczatku chce wybrac miedzy n-boxem a cyfrowym polsatem,n-boxa wolabym gdyz wychodzi taniej abonament za te kanaly ktore chce niz polsat cyfrowy,ale chcialbym tez ogladac od czasu do czasu niemiecki RTL z uwagi na wyscigi Formuły1,ale musialbym dokupic dodatkowe wyposazenie,a za cyfrowym polsatem przemawia na korzysc to ze jest polsat ktorego nie ma na innych platformach,a na polsacie rowniez sa wyscigi Formuły1,oczywiscie mozna ogladac Polsat droga naziemna,ale jakosc obrazu jest niezadowalajaca. Wiec prosze o rade co lepiej N-boxa czy Cyfrowy polsat wybrac?